Купувам банер реклама

disectorr

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, търся за закупя банер реклама на стойност до около 70 лева. Сайтът, който ще рекламирам, е www.ochakvai.com. Всеки, който смята, че има подходяща оферта за мен, може да се свърже тук, на лично съобщение, или да ме намери на скайп goji-boji.

Заплащане правя по paypal.
 
От: Купувам банер реклама

Мога да ти предложа реклама в един сайт за учеби материали, който има около 400 уникални на ден до 500. 70лв на ден или на месец на година ли. Какво точно предвид имаш.
 
От: Купувам банер реклама

Мога да ти пусна реклама в замунда ако ти трябва още.
 
От: Купувам банер реклама

Благодаря много на всички отзовали се на моето търсене. Заинтригуваха ме няколко оферти, свързал съм се с хората, които са ми ги отправили. Извинявам се най-искрено на останалите, просто получих наистина доста съобщения, а не разполагам с достатъчно време да отговоря подобаващо на всички.

#go6o78 - Съвсем наскоро го сложих, каквото и да ти отговоря ще бъде лъжа. :)

#boncho88 - 70 лв. на месец имам предвид, съжалявам за недоразумението. Всъщност реших дори да поувелича бюджета.

#wanderer - Да, валиден е. Няколко души ме намериха именно чрез него.
 
Последно редактирано:
От: Купувам банер реклама

Предлагам банер реклама в сайта domigradina.com. Мисля, че е подходящ вариант за теб. Сайтът прави над 10 000 уникални посещения и близо 50 000 импресии за месец.
 
От: Купувам банер реклама

И не сметна за нужно да отговориш, като ти писах. Поне да ми беше писал, че не си съгласен.
 
От: Купувам банер реклама

Намерих свойте окончателни избори и бързо и лесно свършихме необходимата работа. Благодаря отново на всички, които се отзоваха, и се извинявам на тези, на които не съм обърнал внимание!

#mvmrik - Извиних се два пъти за това, на всички. Получих твърде много оферти, за да мога да си позволя да отговоря на всеки както подобава.
 
От: Купувам банер реклама

Предлагам ти e-shopsbg.com, на сайта има секция Реклама, там има цени
 

Горе