Купувам блог

lubo935

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, търся да закупя, горе-долу, разработен блог (на блоггер) с около 20 - 30 уникални статии на български език. Бюджета, с който разполагам е 100 - 150 лева, но ако си струва мога да дам и 200 - 250 лева. Чакам предложения тук или на лично съобщение.
 
От: Купувам блог

Гледай да не те измамят, преди да направиш сделката , пусни сайта , който ще купуваш да го видим и ние.
 
От: Купувам блог

Благодаря за съвета. Ще го пусна и дано има желаещи за сделка. :)
 
От: Купувам блог

Все още няма сделка. Очаквам още оферти. :)
 
От: Купувам блог

След като не си споменал тема на блога да разбираме ли, че няма значение каква е темата?

Темата има значение донякъде, но който какъв блог има за продам (да отговаря на моите изисквания) да ми го прати пък аз като видя темата ще преценя дали ме устройва или не. Не мога да кажа конкретна тема.
 
От: Купувам блог

Ако тоя пич купи блог за тия пари дето е написал ще направя челна стойка (или поне ще ви кажа че съм я напарвил, щото нема да я видите :) )
 
От: Купувам блог

Ако тоя пич купи блог за тия пари дето е написал ще направя челна стойка (или поне ще ви кажа че съм я напарвил, щото нема да я видите :) )
Ще искаме стреам в реално време докато я правиш .... Аз ще събирам парите за билетите за представлението
 
От: Купувам блог

Аз искам да дам един съвет, инъче ако си заинтерсован да развиваш блог или нещо по мащабно, от колкото да си купуваш ми пиши на Л.С.
Та съвета ми е:
Дай 5 лева на някой предприемач да ти направи блог и да ти оправи джаджите.
Купи си 20 - 30 статии (50 лева)
Събмитни си блога ( 5 - 6 лева за събмит)
Купи му няколко линка (за останалите пари)
:)
 
От: Купувам блог

Аз искам да дам един съвет, инъче ако си заинтерсован да развиваш блог или нещо по мащабно, от колкото да си купуваш ми пиши на Л.С.
Та съвета ми е:
Дай 5 лева на някой предприемач да ти направи блог и да ти оправи джаджите.
Купи си 20 - 30 статии (50 лева)
Събмитни си блога ( 5 - 6 лева за събмит)
Купи му няколко линка (за останалите пари)
:)

Не лоша идея, но ще липсва трафик и домейна ще е чисто нов без ПР без нищо. Най-вероятно му е минало и това като идея :)
 
От: Купувам блог

Да си купи домейн с PR като иска.
Мислиш ли че ако статиите са уникални и от рода "Как да върна любовта на живота си?" и са набутат във всички социалки няма да има трафик блога?
Не смятам че PR е от значение ако имаш добра идея.
 
От: Купувам блог

Благодаря ви за съветите и отправените оферти. Темата се закрива. :)
 

Горе