Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

обикновено редките букви , в случая Й ги пускат към края на играта.
За мен е глупава тази стратегия, по-добре през цялата игра да се случи някой да събере буквите.
Но пък от тяхна гледна точка, така като пускат печалбите в края, настървяват повече хората :)

И друго да кажа, не мисля че някой, който удари буква Й ще я продаде за 400 кинта, а няма да си вземе 1000 литра гориво.
Чак такива будали няма.

https://www.facebook.com/100000LitraBezplatno

Един истински късметлия - А. Николов от София - днес получи своята карта с 1000 литра безплатно гориво!
При връчването на наградата г-н Николов сподели, че е успял да събере щастливата комбинация от 6 букви в рамките само на едно пътуване от София до морето и обратно, като по пътя е заредил 6 пъти на 6 различни наши обекта и винаги му са се падали различни букви. Искрено го посъветвахме веднага да пусне фиш и за тото-джакпота!
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Миналата игра беше буквата О (в формата на капка). Миналата игра с тази няма нищо общо (талоните от миналата не важат за тази). В тази игра има само 100 букви Й (условието на играта е 100 печеливши по 1000 литра и няма как да има повече от 100 букви Й). Не знам защо подхождате с недоверие. Играта си е реална и определено е добър рекламен трик да привлекат повече зареждания на техните бензиностанции.
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

И друго да кажа, не мисля че някой, който удари буква Й ще я продаде за 400 кинта, а няма да си вземе 1000 литра гориво.
Чак такива будали няма.

Може да иска човека кеш веднага. Може да кара служебна кола. Има много варианти. Ако някой я намери - ще се споразумеем. И по-висока цена съм склонен да дам. Преправих си заглавния пост.
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Миналата година имаше точно 100 "О" -та и бяха раздадени по 1 във всяка бензиностанция и всеки управител ги продаваше или ги даваха на роднини. От къде знам, комшия е управител и го продаваше за 1000 лева.
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Миналата година имаше точно 100 "О" -та и бяха раздадени по 1 във всяка бензиностанция и всеки управител ги продаваше или ги даваха на роднини. От къде знам, комшия е управител и го продаваше за 1000 лева.

Кажи на комшията ти, че купувам Й за 1000 лв. да я видим тая работа. Такива чул на ония на тоя са си само слухове. Може да е наредил на работниците си да проверяват буквите (при миналата игра наистина се виждаше буквата като се загледаш на слънце), но никой не му я е дал ей така.
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Миналата игра беше буквата О (в формата на капка). Миналата игра с тази няма нищо общо (талоните от миналата не важат за тази). В тази игра има само 100 букви Й (условието на играта е 100 печеливши по 1000 литра и няма как да има повече от 100 букви Й). Не знам защо подхождате с недоверие. Играта си е реална и определено е добър рекламен трик да привлекат повече зареждания на техните бензиностанции.

Е защо, те може да пуснат 500 букви "Й", просто да спечелят първите 100. Ако пуснат само 100 "й" и подаряват 100, със сигурност накрая ще подарят по-малко, отколкото е трябвало :) Но да, то си е в тяхна полза.
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Аз пък продавам буква "Й" цена 800E 0889918192
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

И аз го чакам това Й с нетърпение...
На врачанска бензиностанция, един пловдичанин е изтеглил късметлийската буква. Каза ми го мой познат, който работи там. Иначе и аз чух, че са само 100 Й
Зарибявка си е, защото при тези непрекъснато скачащи цени на горивата, 1000 литри на никой няма да са му излишни, особено ако пътува често.
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Продавам буквите Л,У,К купувам Й
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Продавам буквите Л,У,К купувам Й

Сигурен съм, че няма да ми се падне буквата "Й" скоро.. за това ПОДАРЯВАМ тези, които съм събрал!
Л,У,У,К за тези се сещам.. ще погледна в колата, за още!
Ако има желаещи да ми пишат :)
Намират се в София

Поздрави,
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Аз имам К и У, ама от лукойл само Р още с тия цени :D
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Искам да видя дали изобщо съществува тази буквичка. Ще пусна обявата навсякъде в нета, като с времето ще повишавам цената и ще издирвам под дърво и камък дали някой някъде е имал щастието да я открие. След което ще погна Лукойл :) :wink:

И по принцип винаги зареждам в OMV - шофьорите знаят защо. Просто днес ми се наложи да заредя на Лукойл и разбрах за тая игра с талончетата и ми стана интересно. Разгледах тук там и стигам до извода, че буквичката "Й" просто не съществува. Та затова си правя експерименти. А ако съществува - още по - добре де:)

Миналата година като бачках на един голям Лукойл буквичката, която се падаше рядко беше О и за цялото лято се падна на 2-вама или 3-ма, което е малко, но наградата си е сулидна ...
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Аз ако карам много и ми се падне буквата, никога няма да я продам, ами ще си изразходя горивото. Имайте на ум, че цените ще продължат да се вдигат, нека само минат изборите в САЩ и след това гледайте какво ще се случи.
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Ето как да намерите буквата гарантирано:
http://vbox7.com/play:1d0bda0feb

.. освен ако някой я намери преди вас (хаха)

Аз зареждам в Лукойл, но изобщо не се надявам!
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

До кога е е тази игра?
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Продавам всички букви без Й има ли го не знам имам всички букви по 5 пъти някои по седем без Й телефон:0878547455 ако някои продава Й да си запише пише номера на телефона или да ми се обади.
 

Горе