Купувам домейни

ioffice

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся да купя неизползвани, или малко използвани домейни. Предпочитам такива, на които им предстой изтичане. Желателно е PR > 3.

С две думи, ако не ви се занимава с домейна/ите и искате да изкарате някой лев, вместо да изтече безславно - обадете се.

Моля, без наивно-смешни оферти от типа "Домейн с 10 посещения/ден, голям потенциал - 10000 лв..".
 
Последно редактирано:
От: Купувам домейни

Последно сайтове или домейн търсиш да купиш? Питам поради 2 причини:
1. Домейн без да е имал сайт на него до момента, трудно ще има някакъв ПР освен фейк.
2. Домейн с 10 посещения на ден без сайт? Търсиш паркиран домейн ли?

Интересувам се, защото имам няколко домейна, които си седят просто така. Кажи какви домейни търсиш и ако имам, да ти предложа нещо.
 
От: Купувам домейни

имам доста домеини с пр3..какъв е бюджета ти за 1 домейн?
 
От: Купувам домейни

helpdeskbg.org - pr5, не е фейк според това - http://www.checkpagerank.net аз самия нямам идея, защото не разбирам.

Предупреждавам, че нямам идея защо има пр5 и не нося отговорност, ако падне на следващ ъпдейт. Все пак, ако искаш - цена 150 лева.
 
От: Купувам домейни

Последно сайтове или домейн търсиш да купиш? Питам поради 2 причини:
1. Домейн без да е имал сайт на него до момента, трудно ще има някакъв ПР освен фейк.
2. Домейн с 10 посещения на ден без сайт? Търсиш паркиран домейн ли?

Интересувам се, защото имам няколко домейна, които си седят просто така. Кажи какви домейни търсиш и ако имам, да ти предложа нещо.

Търся домейни :) . ( Сайт за мен е активно поддържано съдържание.) Може и да има сайт на него, но умишлено казвам домейни , защото съдържанието на сайта не ме интересува. Може да е имало /или да има/ съдържание, което собственика е зарязал и сайта/домайна/ просто да си виси в интернет , без някой друг освен търсачките :) да му обръща внимание.

Е, ако някой откаже интересен сайт , наистина с перспектива - няма да откажа.

Моля публикувайте или ми пратете лична с домейн и цена.
 
От: Купувам домейни

пратих ти няколко пр2 ,пр3 и пр4 домейни...пиши ако проявиш интерес
 
От: Купувам домейни

cuni.me - не е имало никога сайт на него. Цена на лично.
 
От: Купувам домейни

има ли значени е в каква тематична група е свързан домейна ?
 
stara-zagora.biz - няма сайт
раждане.com - няма сайт
kirlivi-rizi.com - има сайт
цени - по договаряне.
 
Re: От: Re: Купувам домейни

Тези сайтове нямат никакyw Pagerank?
Да, така е. Може би аз не съм разбрал правилно - мислех, че да имат PR > 3 е желателно, а не задължително, за това и направих предложение. И предвид, че нямат PR, не съм сложил твърда цена, т.е. склонен съм на договаряне.
 
От: Купувам домейни

Продава се сайта - obiavi.nie.bg заедно с домейна nie.bg Сайта подържа adsens и собствена система за банер, както и СМС система за ВИП Обяви. В момента са спрени банерите от adsense заради проблеми с хостинга. Ако представлява интерес за вас ми пишете на admin [at] nie.bg за повече информация
 
От: Купувам домейни

Продава се сайта - obiavi.nie.bg заедно с домейна nie.bg
Съжалявам, сайтове в област БГ не ме интересуват. Също и домеийни втори ниво, при услувие, че не притежавам първото.
 

Горе