Купувам зарязани сайтове на английски

pa_lta

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Задължителни условия:
1. Да не сте публикували нищо в сайта поне 3 месеца
2. да не сте го добавяли /събмитвали/ и да не сте му набивали линкове последните 3 месеца
3. Сайта да е на английски
4. Съдържанието да е уникално или поне в по-голямата си част
5. Да сте в топ 100 поне по 1 ключова дума /лонгтейл от 2 или 3 думи също става/

С две думи да е зарязан сайта преди повече от 3 месеца - започнали сте го, имали сте някаква идея и сега само си стои и събира прах.
Аз ще ви оттърва от него, да не се налага да се харчите да подновявате домейна, пък и не ви се иска така да си заминава и ще дам някой лев, за да не сте съвсем валат/капо и т.н.
Не ме интересува дали има приходи сайта!
Цени, линкове и посетители за последните 6 месеца - средно на ден - може и в темата или на ЛС /предвид горното мисля, че сме интелигентни хора тук и едва ли има смисъл да конкретизирам/:wink:

Едно уточнение - получих няколко предложения с наистина стойностни сайтове, но не това търся и не смятъм да се разделям с ХХХХ лв.
Бюджета е до около 100 лв. на сайт.
 
Последно редактирано:
От: Купувам зарязани сайтове на английски

Ако имаш интерес за български изоставени блогове, имам една тема, може да я погледнеш.

Поздрави
 
От: Купувам зарязани сайтове на английски

Ако изключим точка 5 колко $ даваш?
 
От: Купувам зарязани сайтове на английски

Колко пари даваш за сайт с премиум домейн и система вбюлетин суита и 99,90% уникално съдържание.


Threads 613 Posts 2,633 Members 551
Blogs 159 Entries 4,214

Потребителите не са реални, само двама сме, аз и един професор по история от САЩ. Приходи няма. Трафик малко.
 
От: Купувам зарязани сайтове на английски

Има стотина, ама са лонг, уикито смазва всички такива сайтове.
 
От: Купувам зарязани сайтове на английски

Можеш да го махнеш и да ти останат само блоговете.
 
От: Купувам зарязани сайтове на английски

Едно уточнение - получих няколко предложения с наистина стойностни сайтове, но не това търся и не смятъм да се разделям с ХХХХ лв.
Бюджета е до около 100 лв. на сайт.
 

Горе