Купувам и инвестирам в сайтове

AssA

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Търся да купя сайтове които имат някакви било то и минимални приходи от адсенс. Имам интерес и да инвестирам в сайт стига да ми докажете че ще има резултат от сайта.

чакам предложения
 
От: Купувам и инвестирам в сайтове

Имам три сайта за продан, но не ми дава да пиша лични понеже нямам необходимият брой постове...
 
От: Купувам и инвестирам в сайтове

Продавам Сайт с Музикална тематика.
f1nbox.com (Не е реклама)
Системата е лично моя.. няма е никъде другаде !! Продам ли я на 1 човек темата се затваря и друг няма да е получи !
Цената: 60лв (поради неизбежни причини продавам сайта)

за връзка с мен:
скайп: grifoneca
Gsm: 0878 971 871 (моля само сериозни хора да се обаждат)
 
От: Купувам и инвестирам в сайтове

Имам проект в който има голям потенциал за печалба на трябва и солидна сума за да се разработи. Средно изкарвам по 300 евро на месец от него. Става дума за онлайн игра (MMORPG). В случая моя сървър е единствения пиратски в света (има и друг но е китайски). Играта се казва Archlord а собственик е WEBZEN. Разработена от codemasters. Трябват пари за да се наемат хора които да помогнат за разработването. Трябват и пари за реклама. Много от хората които обожават играта дори не знаят, че има пиратски сървър. Сайта е infinity-archlord.eu .Ако имаш интерес може да ми пишеш на скайп : T_E_R_Y-2 . Не го продавам а търся по-скоро партньор.
 
От: Купувам и инвестирам в сайтове

Инвестирай в gledaime.com имам много интересна идея за легален бизнес но трябват пари и връзки? Ти имаш ли?
 
От: Купувам и инвестирам в сайтове

само да кажа такива acc-ти с червени точки направо да не пишат по темата! Имам интерес вече към един проект но не ми останало време нооо чакам и още оферти. За някой мисля, на други не съм отг понеже не съм сигорен да ли имам интерес за инвестиция!
 

Горе