Купувам кратки домейни

itso

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся да закупя няколко броя къси/кратки (до 4 символа) домейна. Без значение от разширението (.com;.net;.eu и т.н.)
Плащане по еконт, пейпал, банков превод или пощенски запис.
Изпращайте офертите си на ЛС.

Благодаря.
 
Последно редактирано:
От: Купувам кратки домейни

без значение е разширението, благодаря за въпроса - пропуснал съм да го впиша
 
От: Купувам кратки домейни

Колко би дал за 4 буквени домейни,
за .ком и за .нет
 
От: Купувам кратки домейни

ами зависи... така на сляпо не мога да говоря в цени, но максимум съм написал 4 и ако някой предложи 3... би бил с предимство :)

изпрати ми все пак на лично какво имаш предвид и може да коментираме :) благодаря
 
От: Купувам кратки домейни

4 буквени или може да имат и цифра ?
Ако си решил за 4 буквен .com си приготви от 500$ на горе, за другите разширения е по евтино.
 
От: Купувам кратки домейни

Търся да закупя няколко броя къси/кратки (до 4 символа) домейна. Без значение от разширението (.com;.net;.eu и т.н.)

Щом няма значение домейна: 3 буквен домейн, .bg, минимална цена - 10 000 евро.
 
От: Купувам кратки домейни

4 буквени или може да имат и цифра ?
Ако си решил за 4 буквен .com си приготви от 500$ на горе, за другите разширения е по евтино.

4 буквени с цифри, все си мисля, че на и 300$ мога да ти продам.
 
От: От: Купувам кратки домейни

Щом няма значение домейна: 3 буквен домейн, .bg, минимална цена - 10 000 евро.

......... аз ще ти дам на 1 000 ти ги продавай на 10 000, само кажи колко бройки искаш и за кога!

П.С.
Не разбирам, защо не се гледа сериозно над постовете ми? Ако нямате желание и свободни домейни както другите, не коментирайте!

Благодаря :beer:
 
Последно редактирано:
От: От: Купувам кратки домейни

......... аз ще ти дам на 1 000 ти ги продавай на 10 000, само кажи колко бройки искаш и за кога!

П.С.
Не разбирам, защо не се гледа сериозно над постовете ми? Ако нямате желание и свободни домейни както другите, не коментирайте!

Благодаря :beer:

Как го каза само?! Откъде знаеш, че нямам желание и още повече домейн? Откъде знаеш, че не съм сериозен? Другите ти виновни като нямаш пари да си платиш масрафа.

Ей за такива образи като теб спрях да пиша по сериозните теми. Хем търсят нещо а като им предложиш - почват се сърдят и подиграват. 1 000 щял да ми дава... бягай от тук с тия 1 000, 1 000 ще ти взема само за услугата да ти покажа кой е домейна!

Не съм някой идиот, който да не знае цените и да продава 3-буквени домейни за жълти пари - такива домейни струват поне 5 цифрено число!

Аз мога да чакам, след 10 години ще му взема не 10 000, а поне 4-5 пъти повече!

Забравих да допълня, за твое сведение предложих ти единия от по-евтините ми домейни. Имам друг, 4-буквен, който бих го продал много, много по-скъпо.
 
Последно редактирано:
От: Купувам кратки домейни

4 буквени с цифри, все си мисля, че на и 300$ мога да ти продам.
На мен няма какво да ми продаваш аз си имам домейни, ако търсиш LNLN.com домейн мога да ти предложа няколко за регистрация и ако ти свършат работа ще почерпиш.

Ако търсиш свестни LLLL.com домейни, които да имат някакво звучене дори и 500$ са малко.
 
От: Купувам кратки домейни

3DJ.CO - подходящ е и за 3D дизайн и за Диджеи - давам го за 70 евро. Едно М накрая му трябва за да струва милиони :) Офертата е валидна за всички, не само за авторът на темата. :)
 
От: Купувам кратки домейни

Домейн biva.me Ако някой има интерес, да драсне на лично...
 
От: Купувам кратки домейни

забравих и за другите които имам

anjura.com 20 +годишен
svej.net
oxaaa.com

ако намеря нещо друго по регистраторите ще ти го пратя
 
От: Купувам кратки домейни

благодаря на всички включили се, за съжаление до тук не се спирам на нищо... ;/
 

Горе