Купувам лаптоп

BRAIN_PAIN

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Купувам лаптоп до 200 лева :D Да може да върви XP и Photshop :) :D
 
От: Купувам лаптоп

Е аз не искам гладко да върви :) Просто да върви достатъчно добре :)

Нещо от рода на Dell Inspiron 600m 14.1" 40GB/1.6Ghz/512MB

Ако някой има втора ръка нещо подобно на добра цена да се обади :)
По принцип в ebay има такива и щях да спечеля едно наддаване ама ми го взеха под носа и сега чакаля други ама ако някой от тук има такъв по-добре, не ми се чака 20-30 дена от Америка да ми го носят :)
 
Последно редактирано:
От: Купувам лаптоп

Мога да ти намеря подобни машинки, последно имаше едно IBM Thinkcenter много добри но цените са около 350лв. За 200 мисля че има Medion или нещо подобно беше марката но са доста слаби.
 
От: Купувам лаптоп

от Аukro пазарил ли е някой ?
в момента има един
ЛАПТОП IBM THING PAD R50 и един HP Compaq nc6220 за около 200 лв ама до края на търговете може и над 300 да станат
 
Последно редактирано:
От: Купувам лаптоп

наи - добре си изчакай от ebay лаптопа..тук за 200 лв едва ли ще намерош .бих казал за 300лв и нагоре ще намериш това което търсиш тук в БГ
 
От: Купувам лаптоп

наи - добре си изчакай от ebay лаптопа..тук за 200 лв едва ли ще намерош .бих казал за 300лв и нагоре ще намериш това което търсиш тук в БГ

Същите впечатления имам и аз... подобни лаптопи вървят на цена ~300 лв и малко нагоре ако искаш нещо с читава батерия
 
От: Купувам лаптоп

Аз мисля да продавам единия лаптоп. Acer Aspire 3002Lci е модела . 15'' , 1.8 Ghz, 512+256 RAM, 40 GB HDD, wi-fi . с XP / license/. Photoshop и XP то си вървят без проблем. Даже може да се гледа и единият формат на HD. Единствено батерията не му дъжи.
 
От: Купувам лаптоп

продавам една тошиба сателите L300 4гб рам 320 хард за 550лв
имам и един fujitsu amilo pa 2548 3гб рам 300 хард за 500лв
имам и една тошиба не и знам модела но не и работят 4 копчета за 150 я давам нея ако някои мисли че може да си я оправи...
 
От: Купувам лаптоп

Клавиатурите могат и да се сменят... тази на моя лаптоп е сменяна 2 пъти, щото съм много сръчен и редовно го заливам...
 
От: Купувам лаптоп

Ще опитам отново в ебай. Сега чакаля един, скоро ще му свърши времето и ще ви кажа дали съм го спечелил и за колко :D :D Но ако имате някакви подобни оферти давайте :)
 
От: Купувам лаптоп

Важното е да не го затвориш с химикала. :oops:

Клавиатурите могат и да се сменят... тази на моя лаптоп е сменяна 2 пъти, щото съм много сръчен и редовно го заливам...
 
От: Купувам лаптоп

ето тук има нещо за теб http: //forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?f=21&t=35459


MEDION
procesor pentium 4 2.6ghz
ram 512
hdd 40gb
videocard nvidia 64mb /128bit
lan
vga
15 инча
dvd
Батерия 1час !
pcmcia

Цена 230 лв

контакт
skype bu4olino
0877424238
Благоевград(може и с куриер)
 
От: Купувам лаптоп

О мерси много :) Ще говоря с човека, това ме устройва като параметри и цена :)
ето тук има нещо за теб http: //forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?f=21&t=35459


MEDION
procesor pentium 4 2.6ghz
ram 512
hdd 40gb
videocard nvidia 64mb /128bit
lan
vga
15 инча
dvd
Батерия 1час !
pcmcia

Цена 230 лв

контакт
skype bu4olino
0877424238
Благоевград(може и с куриер)
 
От: Купувам лаптоп

Все още търся мога да отделя до към 280 лева :)
 
От: Купувам лаптоп

предлагам fujitsu siemens amilo pro v3205
13"
1.66GHz
512 ram
60 hard
wireless
cardreader
bluetooth
по принцип му искам 300 но и за 280 мога да го дам
има чанта и зарядно(не е оригинално)
 

Горе