Купувам линкове за авточасти

azsum

Active Member
Рейтинг - 93.8%
15   1   0
Здравейте колеги

търся да купа линкове от сайтове за авточасти, от блогове, форуми, магазини, каталози и каквото и да е свързано с авточасти, техника или нещо подобно

очаквам вашите предложения
 
От: Купувам линкове за авточасти

Ъъъъпппп на темата, не може все някой да няма линкове за авточасти или технически и т.н
 
От: Купувам линкове за авточасти

Преди две седмици търсих и аз, много недъгава ниша и не намерих, търси нещо което поне да се доближава
 
От: Купувам линкове за авточасти

Преди две седмици търсих и аз, много недъгава ниша и не намерих, търси нещо което поне да се доближава

да колега така е, може и нещо което се доближава, дори и сайтове от др. ниши, само да е хубав сайта/домайна, история и т.н
 
От: Купувам линкове за авточасти

успешно продадени 5 линка, колегата е точен
 
От: Купувам линкове за авточасти

Защо не пробваш медийни статии ?
Примерно тук има http://reklama.investor.bg/bg/id-300/Цени.html

Скъпо е доста но, мисля че ще го избиеш от качество, ако се бъркам нека другите колеги да кажат
 
От: Купувам линкове за авточасти

Да така е, пробвам и с новинарски статии, но точно тези на investor са с най-скъпите цени който се предлагат в BG :)
 
От: Купувам линкове за авточасти

Не съм се ангажирал за цени но като се загледах наистина е скъпо, можеш ли да препоръчаш медии така и така отворихме въпроса?
Благодаря
 
От: Купувам линкове за авточасти

Не съм се ангажирал за цени но като се загледах наистина е скъпо, можеш ли да препоръчаш медии така и така отворихме въпроса?
Благодаря

медии мога да препоръчам, но задължително ли трябва да излизат сайтовете в google news, сайтове който излизат в google news дават тежест за seo-то ако имаш линкове от няколко такива сайта, също служат и за сигнал за брандинг пред google, но определно трябва да се задели бюджет, повечето клиенти плащат малки суми за сео оптимизация и няма как да се пускат такива публикаци по такива авторитетни сайтове, затова пиша и тук в predpriemach, все нещо може да изкочи като оферта
 
От: Купувам линкове за авточасти

Айде още един ъъъп, все още търся линкове за авточасти или техичеки сайтове на подобна тематика
 
От: Купувам линкове за авточасти

мерси колега
, но искам да са изцяло за техника и да имат малко трафик, да се индексират добре от google и т.н
 

Горе