Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

radorh

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Купувам всякакви саитове но като за начало търся новинарски. Но ако има нещо друго интересно най-вероятно няма да го откажа. Купувам и абсолютно всякакви домеини който биха ме заинтригували. Приемам оферти до 500лв. Ако офертата е много готина бих се навил да платя и повече, но само ако преценя че си заслужава. Колкото повече инфо имам за саита толкова по голям шанс има да го закупя, не търся само приходи и посещения търся и неща който са изоставени но заслужават да бъдат продължени.

И едно леко предупреждение за хората които искат да ме съветват, съвети не искам.
Парите са си мои ще правя със тях каквото си пожелая. Не ме интересува дали някои мисли че не разбирам нищо, ако смятате че не си заслужава не пишете.

И специално за Алън Форт ако случаино иска нещо да пише, нямам интерес няма да му отговарям.
 
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

ето един добър домейн за новинарски сайт,при малко сео може добре да се развие.аз лично не съм се занимавал с него.
има добри показатели : http://appraise.epik.com/recentnews.eu
Average Monthly Search Stats
info.gif


Average Monthly Searches: 448,960
Average Monthly Exact Search: 27,084
Average Cost Per Click: $1.12 USD
не съм мислил за цена,но при добра оферта може да се разделя с него
 
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

http://www.interesnoto.com/ Това ако ти се вписва в изискванията може да ти го продам.
 
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

Домейни на кирилица интересуват ли те?
 
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

Да стига да са добри. Прати ми ЛС със предложения и цени и ще ти отговоря.Всичко добро.
 
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

bestbets.eu
thewinningbet.com
shoppingcoupons.eu
validator.biz
2good2miss.me
2good2miss.it
nycpartner.com

Съжалявам - не мога да ти изпратя лс заради "интересните" правила на форума.

Цени няма да посочвам тук. Ако нещо ти хареса - драсни един мейл на
cimbalaro @ abv . bg

Благодаря.
 
Последно редактирано:
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

bgnovinite.com - за "nоvinite" или "novini" има значителен брой търсения. Ако на някой му харесва, моля да пише ЛС
 
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

Купувам всякакви саитове но като за начало търся новинарски. Но ако има нещо друго интересно най-вероятно няма да го откажа. Купувам и абсолютно всякакви домеини който биха ме заинтригували. Приемам оферти до 500лв. Ако офертата е много готина бих се навил да платя и повече, но само ако преценя че си заслужава. Колкото повече инфо имам за саита толкова по голям шанс има да го закупя, не търся само приходи и посещения търся и неща който са изоставени но заслужават да бъдат продължени.

И едно леко предупреждение за хората които искат да ме съветват, съвети не искам.
Парите са си мои ще правя със тях каквото си пожелая. Не ме интересува дали някои мисли че не разбирам нищо, ако смятате че не си заслужава не пишете.

И специално за Алън Форт ако случаино иска нещо да пише, нямам интерес няма да му отговарям.

...за запетайки да не говорим...

Като чета такива неграмотно написани постове в такъв голям форум, болно ми става....Нищо лично.:(
 
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

Заради това си изказване, разбира се получих червена точка от автора с коментар "Не чети.". Грамотните и умни хора биха си взели бележка и биха си поправили грешките, но автора реши да раздава репутации....жалко, аз не бих работил с неграмотни и злобни хора, а за вас не знам.
 
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

Заради това си изказване, разбира се получих червена точка от автора с коментар "Не чети.". Грамотните и умни хора биха си взели бележка и биха си поправили грешките, но автора реши да раздава репутации....жалко, аз не бих работил с неграмотни и злобни хора, а за вас не знам.

Колега моля ви ако не сте сигурен в нещо не го казвайте. Защото ако става въпрос за мен аз репутация не съм ви давал. Уважавам мненията на хората особенно пък и когато са прави. Така че пак повтарям аз тея репутации първо незнам как да ги ползвам а и ако трябва да бъда честен не ме и интересуват. Лек ден ви желая.
 
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

http://escope.eu как ти се струва? За въпроси - на ЛС. Лек ден!
 
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

Пуснал съм сайт за продажба към който може би ще проявите интерес:

- http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=23436

Новинарски в сверата на игрите.
 
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

старо и нерелативно, моля извинете.
 
Последно редактирано:
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

старо и нерелативно, моля извинете.
 
Последно редактирано:
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

Тук е имало коментар "дай го на майка ти, може и да отслабне малко"

Поради подобни злобни и ненормални злобни и нещастни човечета не желая повече да пиша в този форум!

Това го няма никъде в чуждестранните форуми. Вече разбирате ли защо никога няма да се оправим!

Съжалявам че ще го кажа БГкорп но съм напълно съгласен със тебе. Доста злобни хора има във този пък и не само във този форум. Един съвет от мене, не им обръщай толкова внимание че съвсем се вземат насериозно.Особенно разните му там Аланфортовци Ноубреиковци, просто са се леко издухали. Едно съветче към тях ЕЙ ХОРА ВЗЕМЕТЕ МАЛКО ДА ИЗЛИЗАТЕ НА ЧИСТ ВЪЗДУХ И НА РАЗХОДКИ, ВЗЕМЕТЕ ГИ ИЗКЛЮЧВАЙТЕ ТЕЗИ КОМПЮТРИ МАЛКО. Само като прочетеш как се вживяват с тези репутаций ще кажеш на някой му пука, аз даже незнам как се ползват а ако трябва да бъда честен не ме и интересува.И нека хеитването започне сега.........:p
 
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

Здравей.
Би ли казал статистика за interesnoto.com , какви пари прави от реклама и колко пари искаш за сайта с домейна ?
Поздрави
 
От: Купувам новинарски саитове, домейни (всякакви ако ми харесат), саитове (всякакви)

Не бъдете такива дребнави ,за тоя правопис и запетайки.Човека е написал цял абзац и не е написал Й а И -какъв е проблема?Все пак не сме училище по правопис.Забележки от този вид само предизвикват разправии и излишни коментари,нямащи нищо общо с темата.Бъдете малко по-колегиални с останалите.
 

Горе