Купувам новинарски сайт

Статус
Not open for further replies.
От: Купувам новинарски сайт

или готова система за новини , която да има модул за автоматично добавяне на новини, до към 100 тина лева( ако е възможно)
 
От: Купувам новинарски сайт

или готова система за новини , която да има модул за автоматично добавяне на новини, до към 100 тина лева( ако е възможно)

Мога да ти предложа нещо, ще ти пратя ЛС(за готова система).
 
От: Купувам новинарски сайт

Проблема с автоматичното добавяне е главно дублирането на контент, което гогъл не обича никак. Така, че направиш ли го не очаквай предни позиции в гугъл, освен ако не се измисли някои робот които да редактира съдържанието on-the-fly... :)

А иначе относно цената. Новинарски сайт, че и работещ на автопилот, за 100 лв... Такъв сайт на месец ще вади повече, но успех все пак...
 
От: Купувам новинарски сайт

2 бека цял ден копи пейст коментари.Кой ще продаде страничка печелеща 1000 лв месечно бе шебечето ми то?Дай малко статс и скрииншотове да ми затвориш устата.
 
Re: От: Купувам новинарски сайт

posle da gi izkarash che e photoshop li

ами всеки ще си преценява дали е фотошоп или не а предния като теб дето така настоятелно искаше да си продава страниците и заобикаляше забраните за търговия накрая го социал инженернаха и му ги открадната и и изрева на умряло.... ние го баннахме с един ник той се регна с втори и изманика който се навърташе се възползва от това че бърза и му ги прибра...


затова ви банваме да ви пазим от вас самите а ти специално 6 бана отнесе


А и от каде да знаем че не продаваш крадена страница щом толкова бързаш да я продадеш и после да се появи собственика от който е взета и да опищи света... и да разправя как във форума се продава крадено... никой не те познава от къде се взе....

Потребители като теб водят форума само към пълна забрана на търговия със страници, не може 2000+ активни оферти в пазара за последните 6 месеца да има 180 за фейсбук и единствено с фейсбук страниците да има проблем
 
От: Купувам новинарски сайт

Боже господи!Не виждам как един 15 годишен крадец на страници може да работи с фотошоп.Ти вероятно скрииншотове не можеш да правиш.
 
От: Купувам новинарски сайт

Имам интересен сайт за новини - ако имаш интерес, пиши на ЛС
 
Статус
Not open for further replies.

Горе