Купувам подписи във форуми

ReminD

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Купувам подписи във форуми за предпочитане да са на английски език - но ако са големи бг форуми, ще си помисля - най-важно ми е след като се поставят линковете в подписа - да се пишат още мнения - тоест потребителя да е активен.
пишете, но отговор реално може да ви дам в понеделник,
 
От: Купувам подписи във форуми

dp, namepros и dnforum какви пари даваш? ако става въпрос за 5$ не ме брой :)


dp 4 линка
namepros 2 линка
dnforum 2 линка
predpriemach 4 линка

моята оферта е $300 ЗА ГОДИНА


Поздрави и се ограничи малко с червените репи :) не че ми пука ама ставаш смешен...
 
От: Купувам подписи във форуми

teb daje ne te znam otkyde se prykna, che chak i registraciq ot 2008 imash, stiga si pisal gluposti v temata.
 
От: Купувам подписи във форуми

то и теб не знаем как се пръкна и батювото повече от 2008 съм на линия :)
вземи пиши на Български,иначе моралист си голям

ай поздрави и без лоши чувства

teb daje ne te znam otkyde se prykna, che chak i registraciq ot 2008 imash, stiga si pisal gluposti v temata.
 
От: Купувам подписи във форуми

Аз също имам интерес - само за бг сайтове.
 
От: Купувам подписи във форуми

Предсоти ми за лични нужди да си правя регистрация във форума на един от най-големите сайтове за имейли, мисля че се сещаш за кой става дума. Ако се интересуваш пиши на ЛС. Всеки ден сяматам да правя по 5 мнения докато станат поне 1000
 
Последно редактирано:
От: Купувам подписи във форуми

Имам акаунт в БГ-мамма, използвам го постоянно, акаунта е от 2007 година, ако ви върши работа ми пишете на лични.
 
От: Купувам подписи във форуми

data.bg - 33 мнения ( прегледи: 755 )
cs-bg.info - 247 мнения
cms-bg.com - 359 мнения ( прегледи: 328 )
predpriemach.com - 183 мнения ( прегледи: 641 )
amxmodxbg.org - 1412 мнения

И в 5-те форума съм активен.
Цената е 3$ за 4 месеца. Ако си съгласен ЛС.
 
От: Купувам подписи във форуми

Wanderer ти ли си бил това бе, със сменен ник.......... що не се обаждаш?!!??!!?
 
От: От: Купувам подписи във форуми

data.bg - 33 мнения ( прегледи: 755 )
cs-bg.info - 247 мнения
cms-bg.com - 359 мнения ( прегледи: 328 )
predpriemach.com - 183 мнения ( прегледи: 641 )
amxmodxbg.org - 1412 мнения

И в 5-те форума съм активен.
Цената е 3$ за 4 месеца. Ако си съгласен ЛС.

съгласен съм, пиши в скайп, в профила ми е в контактс
 
От: Купувам подписи във форуми

Wanderer ти ли си бил това бе, със сменен ник.......... що не се обаждаш?!!??!!?

скорпи,за да ми даваш - реп
я кажи как получи +199?
отдеве беше на 195
а вчера на или онзи ден на 190 ?

Поздрави
 
От: Купувам подписи във форуми

Ox пак се почва с тея репутации - от днес имам 2 зелени - от потребители с мноооооооооого по малко репутация от мен, и 1 червено от вчера, а репутацията - главно я правех преди - сега никой почти не ми дава зелено - зелено ми дават хората, на които им давам червено и те решават да ми върнат със зелено, общо взето зелена репутация рядко получавам, попринцип от 3-4 души и то като напиша нещо смислено, което вече рядко се случва вече.


да не се чудиш - последния ми реп зелен е от biaaro.
 
От: Купувам подписи във форуми

Ей blackfriday - аз взех, че станах с 202 репутация - я пусни някоя тема да се оплачеш и да питаш защо имам 202 репутация а ти имаш по-малко а?
 
От: Купувам подписи във форуми

Здравейте! Значи имам регистрация в най-известния български фен форум на играта Counter-Strike. Там съм доста активен и често пиша мнения. Ако искаш да се договорим пиши лс. Поздрави!
 
От: Купувам подписи във форуми

Стига толкоз български Vladislaw ми е достатъчен и Radost ( ако се сети да пише ) - офертирайте за англоезични блогове и без туй анкорите и сайтовете са EN
 
От: Купувам подписи във форуми

искам да ти бъда бизнес партнюр :)

Поздрави

Ей blackfriday - аз взех, че станах с 202 репутация - я пусни някоя тема да се оплачеш и да питаш защо имам 202 репутация а ти имаш по-малко а?
 

Горе