Купувам публикации в новинарски сайтове

Tzahariev

Active Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте приятели, трябват ми малко публикации в различни средно авторитетни новинарски сайтове - 10 кинта е една добра цена която бих дал за публикация написан от мен :)

Действаме така пращате сайта, аз казвам да или не :) Моля не ми пращайте сайтове с много -малък или никакъв авторитет и без входящи връзки :)

Моля изпращайте сайтовете на ЛС.

Поздрави :)
 
От: Купувам публикации в новинарски сайтове

Какво означава "средно авторитетни новинарски сайтове" и как определяш, кое за теб е "малък или никакъв авторитет"?
 
От: Купувам публикации в новинарски сайтове

Добър въпрос. Мерси страннико :) Авторитет на домейна, авторитет на home page-а според моз, изходящи линкове според ahrefs, старост на домейна, уникалност на съдържанието, позиции в серп за произволна новина. Например никакъв авторитет е сайт, който е направен преди месец с 10-тина статии в него и 10 изходящи връзки. Сайт от преди година, с 30-50 изходящи връзки от 30-50 домейна само е слаб авторитет. Добър авторитет е например новинарския сайт www.razkritia.com. Сами преценете какво разбирате под среден авторитет и ако искате пишете ми.
Който има сайт и иска да публикувам при него просто ми го дава и аз казва да или не :) това пише в условията.
 
От: Купувам публикации в новинарски сайтове

Може ли да попитам следното: Тези данни за 30-50 изходящи връзки от еди колко си домейна - това доказана информация ли е, по която се отчита авторитета на сайта или са твои разсъждения?
 

Горе