Купувам публикуване на статии в ПР3+ сайтове до 20лв

mantaman

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Мои клиенти плащат за написване и публикуване на Уникални БГ статии с линкове в тях. Изискването е сайтовете да са БГ с минимум ПР3 и цената да е в диапазона до 20лв за статия

Ако имате сайт с ПР3 или повече и искате да изкарате някой лев от публикации ми изпращате цена за публикация на ЛС и линк към сайта в който ще я публикувате, ако клиентите ми одобрят цената и сайта. Аз ви потвърждавам - Вие си Пишете статия по тематиката която ви задам (технологии) слагате 2 линка вътре пращате ми линк към готовата и публикувана статия и си получавате парите.

Линк към Статията трябва минимум 1 седмица да е на първа страница на сайта. Самите статии не трябва да бъдат изтривани или премахвани както и линковете в тях от сайта докато съществува сайта (трябва да гарантирате че минимум 1 година сайта ще продължи да съществува).

На лични съобщения без посочена цена няма да отговарям.

Цената която посочите включва написване от вас на уникална смислена статия с дължина минимум 300 думи и поставяне в нея на два директни линка (до фолоу) с анкор и урл посочено от клиента.

ПР на страниците трябва да е реален - Сайтове с фейк ПР няма да се приемат
 
Последно редактирано:
От: Купувам публикуване на статии в ПР3+ сайтове до 20лв

Прегледах няколко но нито един от тях не видях да има ПР3 или повече - Ако съм пропуснал някой пратими ми линк на ЛС
 
От: Купувам публикуване на статии в ПР3+ сайтове до 20лв

Прегледах няколко но нито един от тях не видях да има ПР3 или повече - Ако съм пропуснал някой пратими ми линк на ЛС
Изпратих ти ЛС, а ето и офертата:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=56750
 
От: Купувам публикуване на статии в ПР3+ сайтове до 20лв

и аз ти пуснах, ако потръгне ще предложа и още проекти, в които да пуснем
 
От: Купувам публикуване на статии в ПР3+ сайтове до 20лв

Отговорил съм на всички - Приемам и други предложения
 
От: Купувам публикуване на статии в ПР3+ сайтове до 20лв

Обявата е все още актуална
 
От: Купувам публикуване на статии в ПР3+ сайтове до 20лв

Пусни ми ги на ЛС но 20лв ПР3 може да се получи само ако е много близка тематиката на сайта
 
От: Купувам публикуване на статии в ПР3+ сайтове до 20лв

приятел ... ако те интересуват статии т.е. бак линкс от .org .edu и .gov както и много други разширения на лтд. мога да ти предложа за 20 000 статии т.е. обратни връзки back links добра цена ключовата дума е на български а останалия текст е на анг. в зависимост от сайта ... предлагам и инстаграм фенове и всякакъв вид фенове, трафик, е-мейл маркетинг, сървъри с възможност да пращат 100 000 писма на ден .... и всичко що е СЕО !!!

за цени и повече инфо:

skype: vodkasmirnoff_rumen
 

Горе