Купувам разработен сайт.

wasde

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте!

Търся да закупя разработен сайт, правещ 500 - 800 лева месечно. Бюджет 10 000 лева. Давайте предложения със верифициран аналитикс и доказан доход. Нишата - всичко без онлайн магазини и нелегални изпълнения, че чичко гугъл се сърди. Въпреки че предпочитам да не разчитам на тях за посещенията, няма да върна и сайтове с трафик главно от гугъл.

Поздрави!

ПС. Забравих да спомена - приемам български или англоезични сайтове.
 
От: Купувам разработен сайт.

От такива теми направо луднах вече, вчера една днес още една.

Извинявам се на автора, ако е сериозен, но ще го кажа така както го мисля.

Мислиш ли, че бих продал сайт който за 12 месеца ми прави 12к. за 10?
 
От: Купувам разработен сайт.

От такива теми направо луднах вече, вчера една днес още една.

Извинявам се на автора, ако е сериозен, но ще го кажа така както го мисля.

Мислиш ли, че бих продал сайт който за 12 месеца ми прави 12к. за 10?

uni-web В момента продавам сайт който има оборот за една година 3000лв. от които печалба 1200лв. и на лично получих оферти за по 200 300лв. .... и накрая се принудих да сложа дъно поне 1000 1200 лв и повече никой не писа :D така че не се изненадвай толкова :D
 
От: Купувам разработен сайт.

От такива теми направо луднах вече, вчера една днес още една.

Извинявам се на автора, ако е сериозен, но ще го кажа така както го мисля.

Мислиш ли, че бих продал сайт който за 12 месеца ми прави 12к. за 10?

Привет,

Да направим сметка: 12 * 500 = 6 000

Аз никъде не виждам да съм написал 1 000+ лева месечни приходи. Ще помоля, само хора с предложения да пишат, акъл не ми трябва, имам си.

Благодаря.
 
От: Купувам разработен сайт.

Да, сбърках в сметките, провокиран от другата тема, както и да е дори 6к. да са пак не бих го продал за 10. Всеки сам си знае и решава, а иначе на мен тези дни не ми обръщай много внимание.

Привет,

Да направим сметка: 12 * 500 = 6 000

Аз никъде не виждам да съм написал 1 000+ лева месечни приходи. Ще помоля, само хора с предложения да пишат, акъл не ми трябва, имам си.

Благодаря.
 
От: Купувам разработен сайт.

Месечната печалба не е единствения фактор при продажба. Така че сметката с 12 х месечната печалба е доста крива.

Поздрави,
Мануел
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Купувам разработен сайт.

Месечната печалба не е единствения фактор при продажба. Така че сметката с 12 х месечната печалба е доста крива.

Поздрави,
Мануел

Привет,

Напълно съм съгласен, благодаря за вмъкването.

Поздрави!
 
От: Купувам разработен сайт.

Да, сбърках в сметките, провокиран от другата тема, както и да е дори 6к. да са пак не бих го продал за 10. Всеки сам си знае и решава, а иначе на мен тези дни не ми обръщай много внимание.

Пак ли си сърдит на Google :) ?
 
От: Купувам разработен сайт.

Понеже съм от аудиторията "Днешно време е пазарна икономика"
Много ме дразнят такива обяви, искам да изкарвам пари ама не искам това и това.

Абе нещо лошо ли има да имаш магазин примерно който продава.
Продукт 1, Пордукт 2 , Продукт 3.
Като трафика е само от гугъл и надминава 3000 посещения дневно и магазина има около 10 - 20 поръчки дневно.

Винаги ще излизат нови продукти които ще се търсят в гугъл.

Извинявам се че пиша в темата на колегата.
Ама някой може ли да ми даде пример с по сигурен доход от търговията?
По възможно е да продам лайно в онлайн магазин с 100 посещения от гугън на ден, от колкото да имам музикален сайт примерно с 100 к. посещения дневно и да чакам някой будала да ми плати 200 лева да му сложа банер реклама.

Ако някой може да ми обясни, че явно съм заблуден нещо, ще съм му благодарен
 
От: Купувам разработен сайт.

@gioiello, мога - като затвориш цикъла и произвеждаш това, което търгуваш или обратното, както ти звучи по-добре :wink:
Това говорим при равни други условия и без частни случай като да измислиш нова соц мрежа или оп. система.
И аз се извинявам за OFF-а! :)
 
От: Купувам разработен сайт.

Като трафика е само от гугъл и надминава 3000 посещения дневно и магазина има около 10 - 20 поръчки дневно.

Днеска има - утре няма. Това не ти е сергията на чаршията, не можеш да имаш доверие на гугъл. Не се знае коя панда и кой пингвин ще сложат утре и посещенията ще секнат.

Винаги ще излизат нови продукти които ще се търсят в гугъл.
Ама някой може ли да ми даде пример с по сигурен доход от търговията?

Няма сигурен доход. Във всеки един бизнес трябва да се приспособяваш постоянно към търсенето на пазара. Дали ще е търговия, дали ще е производство, дали ще е развлекателен бизнес, ти винаги трябва да отговаряш на търсенето.

По възможно е да продам лайно в онлайн магазин с 100 посещения от гугън на ден, от колкото да имам музикален сайт примерно с 100 к. посещения дневно и да чакам някой будала да ми плати 200 лева да му сложа банер реклама.

Ако някой може да ми обясни, че явно съм заблуден нещо, ще съм му благодарен

Или някой будала да ти купи лайното... То същото. Тук нещата вече са субективни. Аз не обичам да се занимавам с препродаване на продукти а.к.а търговия, за това и не търся такв сайт. Само ще прецакам нещата и ще съм дал парите си на вятъра. Плюс това, аз не търся сайт, който да изяде цялото ми време за 500 лева на месец. По-скоро нещо странично за подхранка, докато развивам идеите си. Има разлика между предприемач и търговец :)

Както и да е, темата е за ключ. Намерих си сайт. :)
 

Горе