Купувам реклама в риболов,яхтинг и..........

ishop-bg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
Извинете ме за грешката в заглавието "Купувам раклама в сайтове с роблов, яхтинг и......." трябва да бъде ако има вариант администраторите да ми го оправят ще съм много благодарен.
така..............
Нека и аз да се включа в търсенето на реклама. Имам сайт на около 3-4 месеца и до сега оправях категориите и така. Основната дейност на сайта е online търговия. Тъй като не ми трябва реклама, в който и да е сайт, а само в специализирани в моята област търся такива свързани основно с:
–риболова
-сонари,радари,радиостанции,чартплотери, гпс приемници,компаси.
-моторните лодки/яхти
-всичко свързано с тях
Може рекламата да бъде в сайт,списание или каквото и да е друго свързано с тези теми. Благодаря ви за вниманието.
Очаквам да ми изпратите оферта на емайлa.

Поздрави: Йордан василев
Ай Шоп Еоод
[email protected]
tel: 0888830301 След 14.00 съм свободен за разговори на тази тема.


п.с.Ако нарушавам някакви правила на сайта с това търсене на реклама, поставяне на сайта, поща, телефон и тн, моля да ме извините и администраторите да се свържат с мен, за да коригирам проблема или да ми изтрият „темата”
 
Последно редактирано:
От: Кпъвам реклама в риболов,яхтинг и..........

"п.с.Ако нарушавам някакви правила на сайта с това търсене на реклама, поставяне на сайта, поща, телефон и тн, моля да ме извините и администраторите да се свържат с мен, за да коригирам проблема или да ми изтрият „темата”"

според мен админите само ще ти я преместят темата в секция "пазар "
 
От: Купувам реклама в риболов,яхтинг и..........

Преди да си развил и популяризирал сайта си вземи ishop.bg и почни него да развиваш.
Не си споменал каква реклама търсиш - банери или линкове
 
От: Купувам реклама в риболов,яхтинг и..........

Приемам оферти за всякакъв вид реклама
 
От: Купувам реклама в риболов,яхтинг и..........

Никои ли от този форум не предлага реклама от тези категории? Не съм ограничил цена:)
 

Горе