Купувам реклама в сайт с женска аудитория

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
НАМЕРИХ СИ РЕКЛАМА. В МОМЕНТА ОБЯВАТА НЕ Е ВАЛИДНА.

Трябва ми сайт с аудитория главно от жени. Трябва ми нещо с добра посещаемост и по възможност в тематиката хоби, свободно време, развлечение и т.н.

Разполагам с банери 728x90 и 250x250 и търся място за тях. Ако нямате такива банер места, но сайта много ми хареса, ще си направя нови банери според изискванията на сайта ви.

Всички предложения пишете в темата или на ЛС, като добавите линка на сайта, статистика поне за последните 30 дни, цена, както и обозначете банер позициите.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Купувам реклама в сайт с женска аудитория

Еми добра, добра, колко да е добра :)

Става въпрос да не е сайт с 50-60 потребителя, или ако е така, то офертата да е с много добра цена.

Около 400-500 уникални дневно е добре.
 
От: Купувам реклама в сайт с женска аудитория

Пиша в тази тема, понеже предложих на Fozzy реклама в [url]http://bglady.net[/URL] и той ми писа че в сайта излиза някаква грешка и затваря браузъра. Аз го тествах с IE8, Opera и Chrome и при мен няма проблеми. Проверете при вас как е, да не би наистина да има нещо, което аз не откривам.
 
От: Купувам реклама в сайт с женска аудитория

еми ела ми ... над 80% женска аудитория имам 6-7 000 уникални според тиксото и над 8 според гайгера на гоглето

Банер размери 468x60 две позиции в хедъра цена 80 лева на месец за позиция 200 лева за три месеца

едната позиция е свободна

ако има интерс мога да предложа още толкова пак предимно женско в още няколко сайта
тъкмо ми пищят че не ми стигал рама на впс-ся да изкарам някой лев да им платя за амортизацията :)

сайтовете са за видеоклипове
влизат предимно женки да си гледат тъпите сериали ...
само по думите от търсенето си личи че мъжко нема да седне да ги търси из нета освен ако е мъжко от женска категория :)
 
От: Купувам реклама в сайт с женска аудитория

Що бе ако имаш. Трима братя Три сестри, Приятелки и Съпернички, Бавачката. Аз съм ти още един потребител. Само дай сайта да вляза.
 
От: Купувам реклама в сайт с женска аудитория

имам аз кото има в ютубера, ама нали потребителите са проста сган и си мислят че гогле е ИНТЕРНЕТЯ! както кокошката (или патката беше?) от приказката си мисли че оградата на двора е края на света. а гогле нали е мой човек и ги влачи на тумби като цигани на сбор дева към моите сайтове .. което ич не се йхаресва на хостинджиите ми ама.. и се получава затворен кръг .. аз мразя потребителите - ама не мога без тях и хоста ме мрази ма немой без мене и аз мразя гугъл ма немога без него .. та ебах ти затворената верига ... евсе едно си с противогаз в задника... среднощна маструбация е това ши ходя да си лягам че са улях ... дева скапаните турски сериали дева ... и тъпите сайтове за запознанствеа които искат да ги рекламирам предимно в женска аудитория и тях да ева :)
 

Горе