Купувам реклама или кой иска да си монетезира сайта/фб групата

Amigo0o

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
29   0   0
Имам един онлайн магазин в които конверсията е добра, може би 30/40:1 но последните години съм го поизоставил и трафика ми е спаднал драстично и имам нужда от нови посетители и съответно клиенти. Имам 2 предложения за рекламата която купувам и вида партньорство, който предлагам.

Партньорство

Предлагам следният вид партньорство, за хората които искат да монетизират сайтовете и фейсбук групите си. Създавам специален афилейт линк, който ще можете да публикувате в групите или да използвате банери за сайтове. Съответно от там колкото продажби генерирате, отчетени през системата ще ви плащам по 5 лв на продажба. Тоест на 200 посетителя ако правите по 5 продажби, ще имате 25 лв печалба. Мисля че разбрахте за какво ви говоря, продуктите, които се продават са вървежни особено за женския таргет и не са скъпи между 20-30 лв.

Купуване на реклама

Също така имам запитване към хората с посещавания сайтове и големи групи, каква цена ще ми обявят за доставяне на 500 посетителя дневно в сайта ми, по възможност женска аудитория по възможност 60/40. :)

Линк към системата: http://bit.ly/13Dk7ZZ
 
Последно редактирано:
От: Купувам реклама или кой иска да си монетезира сайта/фб групата

За БГ пазар ли става дума? И каква е възрастовата рамка, на женския таргет, който се интересува от стоките? Може и малко повече да конкретизираш нишата, ако не тук поне на ЛС.
 
От: Купувам реклама или кой иска да си монетезира сайта/фб групата

За БГ става въпрос, възрастовата граница няма, нишата е парфюми.
 
От: Купувам реклама или кой иска да си монетезира сайта/фб групата

Имам интерес, може ли да пратиш повече инфо на ЛС.
 
От: Купувам реклама или кой иска да си монетезира сайта/фб групата

Специално за потребителите на форума отворих афилейт системата, до няколко дни ще има и още банери.

Линк и газз: http://bit.ly/13Dk7ZZ
 
От: Купувам реклама или кой иска да си монетезира сайта/фб групата

Ще помоля всички, които използват системата да влязат и да вземат новите кодове + новите анимирани банери, старите кодове от днес са невалидни.
 

Горе