Купувам саитове до 140лв.

radorh

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Условията са да имат някакви приходи. Ако пък случайно нямат, идеята трябва да е добра. Без инфо, еу,орг, домеини. Нека пишат хора само със идеята да продават не да дават съвети. Всички са наясно че е криза, а пък аз купувам, така че нека не си чешем езиците.
 
От: Купувам саитове до 140лв.

Наясно съм че повечето от '' старите'' ( като Алън Форт и разни други ) във този форум мислят че са най-големите разбирковци в БГ интернет обществото. Но като цяло да се правиш на велик не е най-правилният начин на държание. Защото за повечето от тях( "старите" ) всички останали са малограмотни. Защо ли? Защото има голяма вероятност повечето от тия така наречени ( "стари" ) да са супер комплексари, защото има голяма вероятност първият им секс да е бил платен, защото най-вероятно прекарват повече време във този форум отколото със своите половинки ( ако въобще имат ), и защото си мислят че тяхното мнение е единственно, не е така господа. Ако съм ви обидил съжалявам, никога не съм искал да падам до вашето ниво, ааааа......дали имате ниво вие сами си преценете. КУПУВАМ.
 
От: Купувам саитове до 140лв.

Всички са наясно че е криза, а пък аз купувам, така че нека не си чешем езиците.

А това не е ли типичен похват на подъл търговец за сваляне на цената :)

Сори ама не се сдържах :)

Ей много са се наплашили хората бе, какви хранилки за да пусне оферта.... :)
 
От: Купувам саитове до 140лв.

А това не е ли типичен похват на подъл търговец за сваляне на цената :)

Сори ама не се сдържах :)

Ей много са се наплашили хората бе, какви хранилки за да пусне оферта.... :)

Ееее хайде сега чак пък подъл, пък и търговец. Стига така бе човек.
Ок промяна на офертата, всякакви домеини са позволени.
 
От: Купувам саитове до 140лв.

Наясно съм че повечето от '' старите'' ( като Алън Форт и разни други ) във този форум мислят че са най-големите разбирковци в БГ интернет обществото. Но като цяло да се правиш на велик не е най-правилният начин на държание. Защото за повечето от тях( "старите" ) всички останали са малограмотни. Защо ли? Защото има голяма вероятност повечето от тия така наречени ( "стари" ) да са супер комплексари, защото има голяма вероятност първият им секс да е бил платен, защото най-вероятно прекарват повече време във този форум отколото със своите половинки ( ако въобще имат ), и защото си мислят че тяхното мнение е единственно, не е така господа. Ако съм ви обидил съжалявам, никога не съм искал да падам до вашето ниво, ааааа......дали имате ниво вие сами си преценете. КУПУВАМ.

ТОЗ ОТКАЧИ ПО НОЩЯТА?
Ама ще си мълчим.. ти си пича със 140 лева в брой и от теб зависи бъдещето на този форум... затова ще те търпим и ще търсим да ти продадем някой сайт за 140 лева...
щото е криза а на нас ни трябват пари да си платим за секс... и да качим някой левъл...
 
Re: От: Купувам саитове до 140лв.

Наясно съм че повечето от '' старите'' ( като Алън Форт и разни други ) във този форум мислят че са най-големите разбирковци в БГ интернет обществото. Но като цяло да се правиш на велик не е най-правилният начин на държание. Защото за повечето от тях( "старите" ) всички останали са малограмотни. Защо ли? Защото има голяма вероятност повечето от тия така наречени ( "стари" ) да са супер комплексари, защото има голяма вероятност първият им секс да е бил платен, защото най-вероятно прекарват повече време във този форум отколото със своите половинки ( ако въобще имат ), и защото си мислят че тяхното мнение е единственно, не е така господа. Ако съм ви обидил съжалявам, никога не съм искал да падам до вашето ниво, ааааа......дали имате ниво вие сами си преценете. КУПУВАМ.

Що така се повреди бе човек?!!?! о.О

Не приравнявай всички към AlanFort дето го бие критическата и е на trolling crusade. Ще си обясна този пост със супер-луната, която беше вчера...
 
От: Купувам саитове до 140лв.

Тоя го гони параноята:)
 
От: Re: От: Купувам саитове до 140лв.

Ще си обясна този пост със супер-луната, която беше вчера...



Пу мамка му забраих да гледам луната...
Ама поне това обяснява гадното главоболие
 
От: Купувам саитове до 140лв.

Човека е малограмотен олигуфрен, недейте си правете труда - същото се отнася и за малограмотния Vetzkov, който е типичният селянин бизнесмЯн.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=22676&page=1 " Внимание!!! Внимание!!! Издирвам най добрите уеб дизаинери на България !!!" -една от темите на кретеноида, че му забравих името - вие си правете изводите дали ще му пишете на тоя изрод.
Той гледам пуснал си темата, после написал мнение за мен - явно се уплашил нещо ;) - спокойно бе малограмотни изроде - дори нямаше да ти отговоря ;) , а това дето го правиш се нарича провокация, ама не е от интересните, можеше и по-кадърно да ме байнтнеш...
Какво излиза - иска да не пишем в темата, но в същият момент пуска пост с 15 реда комплексарщина ;) ;) щото не успя да намери " наИ добрия дизайнер в България" ;)
 
Последно редактирано:
От: Купувам саитове до 140лв.

Кой е малограмотен бе нареден балък, всички те разбраха колко си кух. И вземи си намери някой друг форум да си изливаш помиите, че тука май вече не могат да те дишат. А на останалите членове на форума се извинявам ако по някакъв начин съм ги засегнал. Но да моето мнение е че този форум е доста полезен на хората, и не смятам че на някой ще му липсва тоя малоумен изрод Алън (наредения балък) Форт. Доста си изнервен бе Алън, вземи отпусни напрежението......упс на тебе пък коя ли ще ти пусне:p
 
Re: От: Re: От: Купувам саитове до 140лв.

Пу мамка му забраих да гледам луната...
Ама поне това обяснява гадното главоболие

Голяма лудница беше снощи, неможах да спа хич. Луната беше толкова близо, колкото не съм я виждал досега.
 
От: Купувам саитове до 140лв.

...da very first time I hit the weed I was young
coughing up a lung, high strung, back in '81
goin to school, hittin the buddha behind the bleachers
comin to class high, selling the lie to the teachers...
 
От: Re: От: Re: От: Купувам саитове до 140лв.

Голяма лудница беше снощи, неможах да спа хич. Луната беше толкова близо, колкото не съм я виждал досега.

Ба аз къртих до 5 сутринта на "Assassin's Creed Brotherhood" щот неможах да заспя... :)
 
От: Купувам саитове до 140лв.

Бах тая луна... втора нощ не мога да заспя... а крокодила ме гледа на кръв че вися пред компа...
 

Горе