Купувам сайтове/блогове. Конкретни предложения с цени.

Loner

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,


Един познат ми каза, че в този форум ще намеря това което търся

Решил съм да навлизам сериозно в он-лайн бизнеса и търся да закупя сайтове или блогове. За предпочитане е група от блогове.

Моля давайте ми конкретни предложения с цени.
 
Първо искам да ти пожелая успех в тези среди! :arrow:

Искам да те посъветвам да дадеш малко информация в коя ниша си се ориентирал, за да е по-лесно на нас да ти предлагаме оферти. Ако не си сигурен за нишата, то поне сподели за какво смяташ да ползваш сайтовете- MFA(Made for AdSense), Affiliate или някакъв друг вид монетизация на тези сайтове. Бъди сигурен- така ще получиш по-подбрани оферти.
Също така бих ти препоръчал да прочетеш темите от тази графа- има няколко теми за продажба на сайтове.

Още веднъж- успех!
 
Ето и нещо конкретно какво търся:

Интересуват ме български сайтове или блогове., с минимум 500 уникални посетители дневно и 2500 импресии. Като посещенията да са от гугъл или директни влизания.

Нишите от които се интересувам са: Спорт, финанси, автомобили, технологии. Всеки сайт трябва да е със собствен домейн, като не ме интересува на колко време е и какъв PR има.
 
разгледаи какво има в другите оферти имаше една за доста добре развит техблог наскоро но незнам какво стана с него както


http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=2441
 
10 bulgaria property блога с по 10 теми във всеки за общо 300 лева
10 CRM блога с по 10 теми във всеки за общо 300 лева

Ако имаш интерес ЛС
Цената не подлежи на коментар
Всички блогове са на различни безплатни блог платформи
Някой от блогвете са олинквани и имат PR

Блоговете са сравнително млади, регистрирание за към Декември, трябваха ми за един проект, вършат прекрасна работа за спомагатели сайтове за позициониране в търсачките
 

Горе