Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Статус
Not open for further replies.
От: От: От: От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Млатя олигофрени, като тези в подписа ми.
Изпуши брато, съвсем се издуха нещо.:)
 
От: От: От: От: От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Изпуши брато, съвсем се издуха нещо.:)
Ц. Маймуна си е маймун, дори допуснат във форум. За bdaa и обкръжение прошка няма.
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Нещо много си незадоволен май, че налиташ и на бой.
Що така ?
------------------------------------------------------------------
Айде пак да тривнеме емнайсет поста, но тоя път от дъно, моля !
А нещо по въпроса с тъпите подписи на съфорумеца няма ли да има ?
То и лошата реклама си е реклама, ама дали съм длъжен да търпя спам по всичките ми стари и нови теми и тъпи подписи ?
 
От: От: От: От: От: От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Ц. Маймуна си е маймун, дори допуснат във форум. За bdaa и обкръжение прошка няма.

ае пич, ама тебе яко те хапаят калинките, нещо скучно ли ти е, мастуба цията ли ти идва в повече, не мога да разбера защо трябва да се заяждаш с всички?
 
От: От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Нещо много си незадоволен май, че налиташ и на бой.
Що така ?
------------------------------------------------------------------
Айде пак да тривнеме емнайсет поста, но тоя път от дъно, моля !
А нещо по въпроса с тъпите подписи на съфорумеца няма ли да има ?
То и лошата реклама си е реклама, ама дали съм длъжен да търпя спам по всичките ми стари и нови теми и тъпи подписи ?
--------------------------------------------------------------------
Ами глупако пак се изказа неподготвен, защото ти си този включил се пръв да коментира мой пост в тази тема. Поне да беше избрал друга тема за пример.
Виждам, че те дразни вече "рекламата" в подписа, а в друг пост претендираше, че ти е все едно. Непоследователен си в мненията си. Важното е, че стискаш зъби в безсилие да направиш нещо по въпроса с подписа ми. На какво се дължи промяната? Да не би да имаш много посещения на съфорумци в маймунския профил-клетка? Глупави юристи с олигофренски сайтове рядко се срещат и се превръщаш в жива атракция тук. Поздравления за таргетирания трафик!
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Харкон ти да нямаш хемороиди бе момче???
Стига висял пред тоя компютър. Молим те всички от предприемач-а - разкарай се оттук, не ти е мястото при нас!!!
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Въобще не ми пука дори.
Щото хората са любопитни - от профила ми и цък право в тъпите ми сайтове - и 4-те от подписа ми са мои де.
И от любопитство към моята скромна личност, та як трафик и кликове ти казвам падат = $$$$$
Даже съм ти благодарен и дори ти предлагам, ако случайно знаеш и други мои сайтове, моля те линкни и тях !
Мерси предварително:)
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Я спрете всички.
Никой няя право да гони друг от форума
Тука всички сме еднакви - уебмастъри.
Ако ще се карате съберете си среща някъде в софия и се бийте там или квот ще правите.
Тук сме да работим,да се развиваме и да си помагаме, а напоследък кво стана.
Секи се за нещо се кара с другия.
Осъзнайте се малко в предприемач сме,не на боксов мач.

Започвам и друга тематика че сега ми е да пиша
Секи новак който се опитва да се развива и да работи тук.Всеки е започнвал с директории или нещо такова.
Някой пусни ли си обаче темата вие го нападате и не го оставяте.Добре че имаме изида и още 20-30 човека който знаят кво праят
И ся се карате зарад един тъп подпис
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Я спрете всички.
Никой няя право да гони друг от форума
Тука всички сме еднакви - уебмастъри.
Ако ще се карате съберете си среща някъде в софия и се бийте там или квот ще правите.
Тук сме да работим,да се развиваме и да си помагаме, а напоследък кво стана.
Секи се за нещо се кара с другия.
Осъзнайте се малко в предприемач сме,не на боксов мач.

Започвам и друга тематика че сега ми е да пиша
Секи новак който се опитва да се развива и да работи тук.Всеки е започнвал с директории или нещо такова.
Някой пусни ли си обаче темата вие го нападате и не го оставяте.Добре че имаме изида и още 20-30 човека който знаят кво праят
И ся се карате зарад един тъп подпис

не е въпроса в подписа а в злобните забележки на harkon, нямам нищо против малко весело но той го прави по доста неприятен начин, не 4е е болка за умиране де ама дразни
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Тук сме да работим,да се развиваме и да си помагаме, а напоследък кво стана.
И ся се карате зарад един тъп подпис
Работа се върши и докато се пишат коментари. Ако се засягах от олигофрени нямаше да мога да си пиша статиите и никой нямаше да ми плаща за тях. :)
Какво е за мен една гей тройка от bold dilettante (bdaa), baboon rare(BRAD1985) и Хурасио? Формалност...
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Идва метлата....
Вървете да си мерите пишките на друго място :)
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

не е въпроса в подписа а в злобните забележки на harkon, нямам нищо против малко весело но той го прави по доста неприятен начин, не 4е е болка за умиране де ама дразни

Не , проблема не е в това ,че някои се е скарал с друг , това го има навсякъде , това се получава от слабия контрол от страна на админите , тук всеки спами навсякъде и никой нищо не прави , в webmastera пускаш 1-2 спама и си аут.
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Идва метлата....
Вървете да си мерите пишките на друго място :)
Направо катинара дойде. Детската градина пак... :)

П.П: Не ви ли писна бе хора? :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе