Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Статус
Not open for further replies.

akvarius

New Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Купувам сайтове на разумна цена :) може да нямат никакви приходи, посещения, и PR
А може и да имат :eek:
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Поне да беше казал тематика. За какво са ти? Азбучна колекция ли правиш?
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Някои хора колекционират пощенски марки, други кибритени кутийки... що да няма и колекционер на сайтове
c035.gif
.
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Поне да беше казал тематика. За какво са ти? Азбучна колекция ли правиш?

4овека е написал че купува сайтове, щом няма тематика се предполага че важи за всички сайтове, а и не мога да разбера на теб какво ти влиза в работата какво ще прави с тях?
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Така е найстина няма значение тематиката искам да давам работа на все повече и повече хора
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Можеш да пишеш и на мен на скайп или e-mail. skype: alexander8307, e-mail: alex(at)atanasov(dot)eu.

Поздрави,
Алекс
 
От: От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

4овека е написал че купува сайтове, щом няма тематика се предполага че важи за всички сайтове, а и не мога да разбера на теб какво ти влиза в работата какво ще прави с тях?
Влиза ми в работата, за да разбера какво търси. Това, че някой не е написал какви сайтове купува, не означава, че купува всякакви.
 
От: От: От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Влиза ми в работата, за да разбера какво търси. Това, че някой не е написал какви сайтове купува, не означава, че купува всякакви.

"Така е найстина няма значение тематиката искам да давам работа на все повече и повече хора"

ама ти май не четеш а?
 
От: От: От: От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

"Така е найстина няма значение тематиката искам да давам работа на все повече и повече хора"

ама ти май не четеш а?
Akvarius написа това, след като зададох въпроса. Ама, че си кретен. :)
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

това дали съм кретен или не е доста спорен въпрос, не ти прави чест да ми даваш подобни определения след като не ме познаваш
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

това дали съм кретен или не е доста спорен въпрос, не ти прави чест да ми даваш подобни определения след като не ме познаваш
За теб може да е според въпрос, но за мен е факт. Не четеш постовете и не мислиш, а се изказваш. Погледни си горния израз на какво прилича.
 
От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Нашия съфорумец Gatio се опитва да продаде сайта си http://funny-bg.net/, момчето си го е правило съвсем само. Само не знам колко пари му иска.
 
От: От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

За теб може да е според въпрос, но за мен е факт. Не четеш постовете и не мислиш, а се изказваш. Погледни си горния израз на какво прилича.
Айде пак с поредната ти изцепка !
Ти пъдаря на форума ли си бе, harkon-чо ?
 
  • Like
Реакции: bdaa
От: От: От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Айде пак с поредната ти изцепка !
Ти пъдаря на форума ли си бе, harkon-чо ?
Млатя олигофрени, като тези в подписа ми.
 
От: От: От: От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

Млатя олигофрени, като тези в подписа ми.

harkon - тъп си като конски гъз брат.
Стига само писа глупости по форума напусни го. :clap: Това е призива ми към теб тъп олигофрен.
 
От: От: От: От: От: Купувам сайтове малки и малко по големи :)

harkon - тъп си като конски гъз брат.
Стига само писа глупости по форума напусни го. :clap: Това е призива ми към теб тъп олигофрен.
Знаеш, че си класифициран отдавна. Това, че получи бан доказва кой не е за форума. Не знам само защо те допуснаха отново. Не само, че си глупав, но и си евтин измамник.
Събрахте се двама сприятелени олигофрена в една тема. Честото.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе