Купувам сайтове на следната тематика ...

От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Как се поддържат 500 сайта не ми е ясно ... Ти верно си Ninja пич :D
 
От: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Бате $30 000 можеш ли да отделиш за сайт за онлайн игри? $1600-1800 / месец от AdSense, с ~20% увеличение всеки месец. Избиваш парите до година-година и нещо. Разходи: 34.75 лв. / месец за хостинг от СуперХостинг. Пари за реклама не са давани.

Добре де , аз имам един новинарски сайт ( на английски) , който има средно 35 000 уникални на ден / 140 000 импресии и пак не правя толкова от адсенсе - Ти да не работиш в рекламния отдел на Google бе ?
 
От: От: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

то може и по 100к да имаш на ден и пак да правиш 40-50 цента..ако банерите не ти са сложени където и както трябва..Чудно ми е..ако не е таина с този трафик какви приходи имаш?

Добре де , аз имам един новинарски сайт ( на английски) , който има средно 35 000 уникални на ден / 140 000 импресии и пак не правя толкова от адсенсе - Ти да не работиш в рекламния отдел на google бе ?
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

500 сайта поддържа човека, много печен, пък кви глупости бръщолеви...
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

достатъчно
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

може ли линк към най-големите ти проекти/сайтове?
 
От: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

кои е скрипта които ползваш за allfreegames ?ест ако не е тайна?

500 сайта поддържа човека, много печен, пък кви глупости бръщолеви...
 
От: От: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

кои е скрипта които ползваш за allfreegames ?ест ако не е тайна?

Нали ти отговорих вече - не е готов скрипт :wink: Пък ако цената ти е висока, наеми някой фрийлансър да го клонира за 100-200... :wink:
 
От: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

дамм достатъчно..50-60$ месец? наиситна с такъв траффик ми е интересно ...явно не можеш да го монетизираш..де да имах аз такъв траффик.

достатъчно
 
От: От: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

дамм достатъчно..50-60$ месец? наиситна с такъв траффик ми е интересно ...явно не можеш да го монетизираш..де да имах аз такъв траффик.

Човека си каза, че взима 1/3 от приходите и затова му е чудно... Изцепката си е изцепка, но му оспамихме темата на човека...
 

Горе