Купувам сайтове на следната тематика ...

Nindja

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте уебмастери ,

Уважавам вашия труд и нямам намерение да се подигравам с него ....искам да кажа , че ако сайтовете си струват ще ви ги купя на добра цена . И така трябват ми сайтове на следната тематика -

1. Новини

2. Mузика

3. Спорт

4. Клюки/Забавления

5. Заведения / Ресторанти

6. Борса ( Копувам , предлагам, заменям )

7. Запознаства


Бюджета ми е добър , очаквам ваши оферти , като условието ми е сайта да има поне 500 уникални посещения на ден ?

Пишете ми :)
 
От: Копувам сайтове на следната тематика ...

Здрасти, бате! Как е? Виждам че се раздвижваш добре. ;)
Дано да получиш добри оферти тук, до колкто знам често се продават сайтове в някои от споменатите от теб категории. Успехи. ;)
 
От: Копувам сайтове на следната тематика ...

Хммм получих 2-3 но едната истински ме развесели .....т.е за нищо се иска 4 -5 000 лв . Ако някои си мисли , че ще ме преметне с някакъв посредствен сайт и ще му дам много пари за нищо , грешно се е ориентирал . Подържам около 500 сайта , така ,че ако някои си прави ташак да не ми пише изобщо :)
 
От: Копувам сайтове на следната тематика ...

Music-place.net продавам го за 1000 лева има отворено тиксо и над 21 000 потребители :) за повече инфо пиши ми в скайпа
 
От: Копувам сайтове на следната тематика ...

Ти хубаво имаш стабилен бюджет и поддържаш над 500 сайта ама да се беше научил да пишеш грамотно. НЕ СЕ ПИШЕ кОпува а кУпува
 
Последно редактирано:
От: Копувам сайтове на следната тематика ...

А ти със 2рото си мнение ако почваш да критикуваш, значи си много зле.... и не се пише хубво, а хубаво!
 
От: Копувам сайтове на следната тематика ...

А ти със 2рото си мнение ако почваш да критикуваш, значи си много зле.... и не се пише хубво, а хубаво!

Затова има edit. Нека да не спамим ама ти ако преценяваш хората от 2рото им мнение ти си много-зле.
 
От: От: Копувам сайтове на следната тематика ...

Music-place.net продавам го за 1000 лева има отворено тиксо и над 21 000 потребители :) за повече инфо пиши ми в скайпа

Сайта не е лош , но повярвай ми братле няма кои да го купи и си губиш времето да го разработваш - говоря от гледна точка на copyright , ако някой пусне информация към НСБОП за него ....ще ти направят бал с маски - хич не се ебавам !

До въпроса на колко години съм ? - На 28 :)

До забележката с грешката ... копувам - купувам .... вярно съм се изложил , за което се извинявам на администраторите , но те са ми приятели , така , че мисля ,че ще проявят разбиране :)
 
От: Копувам сайтове на следната тематика ...

нямам интерес , благодаря все пак за офертата :)
 
От: Копувам сайтове на следната тематика ...

Няма да му нарпавят бал със маски, те НСБОП да не мислиш че незнаят за този сайт,споко знаят, те първо ако стане нещо подобно ще те предупредят а после ще действат,пък и той не е виновен с нищо.
 
за което се извинявам на администраторите , но те са ми приятели , така , че мисля ,че ще проявят разбиране :)
Няма проблем, дано да ти върви търсенето и търговията. Успехи ;)
 
Нинджата е сериозен купувач батета и каки и играе играта ;) (поддържа толкова сайтове колкото казва) ... на всеки се случва да напише нещо грешно особено като е свикнал с маимуницата.... :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

арабия баце :) няма предлагане , ще трябва да си седна на гъза и да направя 3-4 бг проекта а как ме мързи ама няма начин , аз се чудя на някои хора как подържат сайтове и се кефят на 200 - 300 уникални посетителя дневно ???????? По - добре един блог да си развиват тогава ....само си губят времето :)
 
От: Купувам сайтове на следната тематика ...

Прощавай, но това колко си велик ли трябваше да значи ? Защото аз съм от тези потребители, нямам време и умения да разбивам нещо сериозно, но трябва ли някой да умаловажава труда ми ?!Ако си добър биснесмен и продаваш добре продуктите си, то отношението ти никога нямаше да такова.Трудът се уважава, без значение от резултатите, нояи можем толкова.Успех със сайтовете ти!
 
Re: От: Купувам сайтове на следната тематика ...

арабия баце :) няма предлагане , ще трябва да си седна на гъза и да направя 3-4 бг проекта а как ме мързи ама няма начин

чакаш да изпадне нещо бате :) аз си ги правя бг сайтовете повече за кеф не разчитам толкова на печалбата защото ако не си на импреси или адсенс става горе долу това Над 30 000 импресий на ден и над 2 400 посещения на ден а изкарвам само 1.00-1.50 лв
 

Горе