Купувам сайтове с над 1к ув дневно

От: Купувам сайтове с над 1к ув дневно

Не малко са ми....
А и те питах сериозно.....
 
От: Купувам сайтове с над 1к ув дневно

То и аз не я схванах.....
Иронията е в това, че bedio се опитва да се направи на интересен, но никой не му връзва.
 
От: Купувам сайтове с над 1к ув дневно

Иронията е в това, че bedio се опитва да се направи на интересен, но никой не му връзва.

Не иронията е в това, че bedio търси да купи нещо сериозно, а вие само си чешете езиците.
 
От: Купувам сайтове с над 1к ув дневно

Просто @bedio отговоря аналогично на въпрос от рода "колко даваш?".
Много е модерно напоследък в пазар да се пита за всичко "колко даваш?", но в по-хай формата "какъв е бюджета?".
Извинявам се на автора за коментара!
 
От: Купувам сайтове с над 1к ув дневно

Всякакви тематики. ПМ с предложения и цени. Мерси
Ами да, то е написано ясно. ПМ... не знам какво не разбраха момчетата :) стана модерно, съгласен съм...
 
От: Купувам сайтове с над 1к ув дневно

Aко може email за контакт или скайп, не ми позволява да пратя pm.
 
От: Купувам сайтове с над 1к ув дневно

На тъпото копеле, което ми тресна - репутация с коментар "тъпо" за тази тема, мога само да му кажа "Майката да ти се ебе, недоносеник" Кое му е тъпото бе келеме ? Пише си ПМ, кво не разбрахте, глупави олигофрени... ПМ значи да ми се пише на лично, не искам дискусии в самата тема. С няколко човека, които разбраха мега "сложната" абривиатура ПМ, вече си пиша и дискутирам сериозни оферти които ми нарпавиха.

На тъпите олигофрени, които питат въпроси от сорта "с какъв бюджет разполагаш", искам да кажа, да ходят да си чешат езиците другаде !!! От този въпрос по тъп няма !!!!! Кат отидеш на пазара, за кило домати питат ли те "ами, с какъв бюджет разполагаш", а? или някаде другаде. Цената се определя от продавача. Или вие никога не сте продавали нещо до сега, или не сте купували никога. Аз за разлика от вас имам доста покупки (ако си бяхте направили труда да погледнете iTrader-а).... Леле как се изнервих...
 
От: Купувам сайтове с над 1к ув дневно

Е сега чакаме вече някой модератор да се произнесе по въпроса с последния ти пост....
 
От: Купувам сайтове с над 1к ув дневно

Е сега чакаме вече някой модератор да се произнесе по въпроса с последния ти пост....
А аз чакам някой психиатър да се произнесе.
 
От: Купувам сайтове с над 1к ув дневно

юзера 2 поста по нагоре - по спокойно с нервите ,тук всички сме изнервени не само ти...
 
От: Купувам сайтове с над 1к ув дневно

Представям си го министъра Дянков как отива в магазина и иска 1 кило домати, а продавача "С какъв бюджет разполагате?" :)
 
От: Купувам сайтове с над 1к ув дневно

Тука е добре да заформя 5-тото си мнение :)
С тези пцувни едва ли някой ще те приеме на сериозно, пък и самото "изкупувам развити и далажераджийски сайтове" си е достатъчно несериозно :)
Седиш и дебнеш - това е! По-добре от подобни селски теми...
 
Re: От: Купувам сайтове с над 1к ув дневно

Тука е добре да заформя 5-тото си мнение :)
С тези пцувни едва ли някой ще те приеме на сериозно, пък и самото "изкупувам развити и далажераджийски сайтове" си е достатъчно несериозно :)
Седиш и дебнеш - това е! По-добре от подобни селски теми...

Ако всичките ти мнения ще са такива гениални най-добре да ни ги спестиш.
 
От: Купувам сайтове с над 1к ув дневно

5 беше условието за ЛС, но ако я караш така много бързо ще подмина твойте 900 и съдейки специално по този ти, ще имам мотивацията 1/3 да особено приятни за твойто око :)
 
много умно, сам ли го измисли? като е 5 условието за лс дай да осерем сега 5 теми, а?
 

Горе