Купувам сайтове

stroej

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Купувам сайт/сайтове, които имат минимални приходи - до 10 валутни единици на месец - BGN, EUR, USD.

Ако изпращате оферта тя трябва задължително да съдържа:
линк към сайта
хостинг и домейн до кога са платени
към коя фирма са
предпочитан начин за разплащане от моя към ваша страна
цената на сайта
от какво печели сайта

П.С. Конкретна тема за сайтовете няма. Ще се свържа само със собствениците на тези сайтове, които ми харесат.
 
От: Купувам сайтове

dnnews.us

При проявен интерес от Ваша страна, можем да предоставим допълнителна и изчерпателна информация относно желаното от Вас
 
От: Купувам сайтове

Здравейте, както съм казал проявявам интерес само за сайтове, които изкарват до 10 валутни единици на месец. Ако сайта изкарва 1 стотинка или 8 лв на месец се вписва в търсенето ми. Други сайтове не ме интересуват.

mancho - ако сайта, който предлагаш се вписва в категорията съм заинтересован и ще искам информацията посочена от мен. Ако не се вписва, благодаря за предложението все пак :)
bedio - сайта е хубав, но не е това, което търся. Причина: горепосочените.

Поздрави.
 
От: Купувам сайтове

здравейте, ще получите лично съобщение, относно търсената от Вас информация
 
От: Купувам сайтове

Продават се (на латиница):

грамотен точка ком, битак точка инфо и девет девет девет гамес точка инфо

Цена за всеки 5000 лв.

При интерес към 2 или 3 сайта предлагам отстъпка или подарък сървър.
 
От: От: Купувам сайтове

Продават се (на латиница):

грамотен точка ком, битак точка инфо и девет девет девет гамес точка инфо

Цена за всеки 5000 лв.

При интерес към 2 или 3 сайта предлагам отстъпка или подарък сървър.

Лелееее, толкова евтино????? Братле, не се излагай, мин по 2 апартамента струва всеки един от тях.
 
От: От: Купувам сайтове

Продават се (на латиница):

грамотен точка ком, битак точка инфо и девет девет девет гамес точка инфо

Цена за всеки 5000 лв.

При интерес към 2 или 3 сайта предлагам отстъпка или подарък сървър.

Нямам думи....При покупка на всичките има ли отстъпка :)
 
От: Купувам сайтове

Продавам сайта - http://gsmthings.info/
До сега е изкарал 25лв. от афилейт програмата на Shopping.bg и няколко смс-а са пуснати.
Ако намериш хубав партньор можеш да изкараш хубави пари.
Цена предложете Вие.
 
От: Купувам сайтове

Закупени са до момента няколко сайта. За в момента нямам намерение да купувам повече, но ако някой иска да ми отправи предложение на ЛС.

minkspower тези пари, които е "направил" сайта ти са бонус от афф. програмата към сайта.

Темата може да се затвори. :)
 
От: Купувам сайтове

Продава се сайта - obiavi.nie.bg заедно с домейна nie.bg Сайта подържа adsens и собствена система за банер, както и СМС система за ВИП Обяви. Ако представлява интерес за вас ми пишете на admin [at] nie.bg за повече информация
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайтове

Здравейте,

Продаваме един от проектите ни - dressr.net. Онлайн магазин за продажба на дрехи. Прави около 5000 месечни импресии и генерира приходи от реклама AdSence, баннери, продажба на артикули. Продава се с домейна, логото(както и правата върху него), самия уеб сайт(с пълно фукнционален административен панел), текущо пазарувалите клиенти и данните им, снимковия материал и до момента въведените артикули. Цена 5000 лв. Като метод на плащане кеш и банов път. Издаваме финансов документ.

За повече информация: Венелин Рангелов 0886 801 291
 
От: Купувам сайтове

Купувам сайт/сайтове, които имат минимални приходи - до 10 валутни единици на месец - BGN, EUR, USD.

Ако изпращате оферта тя трябва задължително да съдържа:
линк към сайта
хостинг и домейн до кога са платени
към коя фирма са
предпочитан начин за разплащане от моя към ваша страна
цената на сайта
от какво печели сайта

П.С. Конкретна тема за сайтовете няма. Ще се свържа само със собствениците на тези сайтове, които ми харесат.

Продавава се 1001obiavi.com
Сайта е лицензирана платена система. (получаваш пълен съпорт от създателите на скрипта)

Site template is unique modified and some functions.

Also with 22k listings active only 12k - with 180 day

3300 registered users

Sms VIP classified - with mobio.bg

Site is licensed to domain 1001obiavi.com - u get support.

Facebook page - 2500 likes
Facebook login

From admin panel u can change everything. Languages, E mail Templates. Transactions, Listing Plans,Listings Sections,Fields Groups, Listing Fields, Add Category, Plugins, Polls, Rss Feed, Mobile Version,display Forms,Accounts,Registration Fields,Account Type, Pages ,Blocks, News.. And much much more

ако си заинтересуван: тел 0896829744 skype: px712a
Цена по договаряне!
 

Горе