Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

mezzanine

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Купувам сайт-ове! Работещи,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!! Очаквам интересни и смислени предложения!!
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Пак ли сондирате пазара?? Неграмотници!! На такива голи уьове никво инфо нема да давате
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Пак ли сондирате пазара?? Неграмотници!! На такива голи уьове никво инфо нема да давате

Грамотния,нямам нужда от адвокат! Не сондирам пазар.Тук има хора който ме познават лично. Напълно сериозен съм!
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Да, може би с друг ник, гледам мнго сайтове си купил с тоя - традер 0 - яко много хора те познават лично :)
А що с нов ник купуваш/сондираш само ти си знаеш
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Да, може би с друг ник, гледам мнго сайтове си купил с тоя - традер 0 - яко много хора те познават лично :)
А що с нов ник купуваш/сондираш само ти си знаеш


Младеж,нямам време да ти се обяснявам,не ми отива на годините! Случайно да ти минава през мозъчето,варианта да не съм някой ЕКСПЕРТ като теб ? И да нямам вариант да направя нещо от нулата,както ти ВЕЛИКИЯ би направил?А е по добре да търся готов проект? Кво сондиране ,кви пет лева? Колко ник-а трябва да имам за да съм актуален според твоите критерии? 10? 20? 100??? Колко сайта мислиш че трябва да съм купил и колко от тях трябва да съм обявил специално на теб? В Държавен Вестник ли да го напиша или на теб специално да се обадя??? КАто си толкова отворен звънни ми ,да ме провериш и после напиши кой съм що съм! Пишеш ли телефона ми??
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Младеж, сам се наду, че цифра народ са те познавали, купувал си 100 сайта и прочие. А аз ти гледам НУЛЕВИЯ традер и не виждам ни цифра сайтове ни нищо.
И кат немаш време да се обясняваш, ЩО МИ СЕ ОБЯСНЯВАШ ТОГАВА !!!

Бах те в кОпувача умрел...
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Copypaster-e ти всяка тема ли ще оакваш в този форум? Ако не ти харесват потребителите тук, ходи спори в някой детски форум, може да са ти на акъла :)
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Си серем къде искам :D

Щом съм преценил, че тая тема е за сране, значи е така - верувай ми :)

И глей да не дойдем да кендзам и у твоите :rolleyes:
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Бре :) ти и заплахи отправяш :) ... ако продължаваш само да "кендзаш" няма да е за дълго, вярвай ми
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Чудим се само кога трябваше да ме хване страх, сега или след малко :lol:
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Детската градина е пълна в твое присъствие :)
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Чудим се само кога трябваше да ме хване страх, сега или след малко :lol:

Благодаря ти за засилване на интереса към темата, започнаха нормалните хора да ми пишат лични съобщения със съответните предложения към тях!! Като пораснеш ти обещавам да почерпя!! Предполагам в реалноста не си толкова смел и отворен а си някой мухльо заспал,така че те разбирам. Никога не е късно да станеш мъж да знаеш,но има време....
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Направо са се скъсали да ти пишат, егати лъжеца. Ако беше сериозен, щеше да пуснеш и сериозна тема, а не да ми се надуваш с НЕОГРАНИЧЕНИ БЮДЖЕТИ и претенции за предложения само на СМИСЛЕНИ сайтове.
Я линки един-единствен смислен сайт който си купил??
Наеш колко народ е купувал тук така като тебе...изреждали са се всичките данъчни, нападжии, конкуренти и секви хиени.
А аз защо не видях да си писал в нито една тема където се е продавал сайт тук? Убеден съм, че не си писал и никога съобщение на продаващ! Който продава сайт си пуска тема - можеш да разгледаш предложенията в раздел "пазар". Така "купувам всичко на всякаква цена" си е сондаж отсекъде :)
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Направо са се скъсали да ти пишат, егати лъжеца. Ако беше сериозен, щеше да пуснеш и сериозна тема, а не да ми се надуваш с НЕОГРАНИЧЕНИ БЮДЖЕТИ и претенции за предложения само на СМИСЛЕНИ сайтове.
Я линки един-единствен смислен сайт който си купил??
Наеш колко народ е купувал тук така като тебе...изреждали са се всичките данъчни, нападжии, конкуренти и секви хиени.
А аз защо не видях да си писал в нито една тема където се е продавал сайт тук? Убеден съм, че не си писал и никога съобщение на продаващ! Който продава сайт си пуска тема - можеш да разгледаш предложенията в раздел "пазар". Така "купувам всичко на всякаква цена" си е сондаж отсекъде :)
А ти си един мишок "отсекъде"! Или по скоро си муха лайнарка! Бегай бързо ,че почваш да ми лазиш по нервите
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Да бе верно и аз от 2-3 дена те наблюдавам, тъжно детство ли си имал че си толкова злобен?
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Направо са се скъсали да ти пишат, егати лъжеца. Ако беше сериозен, щеше да пуснеш и сериозна тема, а не да ми се надуваш с НЕОГРАНИЧЕНИ БЮДЖЕТИ и претенции за предложения само на СМИСЛЕНИ сайтове.
Я линки един-единствен смислен сайт който си купил??
Наеш колко народ е купувал тук така като тебе...изреждали са се всичките данъчни, нападжии, конкуренти и секви хиени.
А аз защо не видях да си писал в нито една тема където се е продавал сайт тук? Убеден съм, че не си писал и никога съобщение на продаващ! Който продава сайт си пуска тема - можеш да разгледаш предложенията в раздел "пазар". Така "купувам всичко на всякаква цена" си е сондаж отсекъде :)


А ти си един мишок "отсекъде"! Или по скоро си муха лайнарка! Бегай бързо ,че почваш да ми лазиш по нервите
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Ако си заинтересован от социална мрежа пиши ми.
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Да бе верно и аз от 2-3 дена те наблюдавам, тъжно детство ли си имал че си толкова злобен?

Придължавай да ме наблюдаваш! И все така внимателно... И гледай накрая да не ме изпуснеш :D

-----------------------


Меза бате, ти не можеш да пишеш нормално...нерви лабави... къде тръгна да изкупуваш сайтове. Поне се научи да четеш, щом за другото как викаш ти е твърде късно :)
 
От: Купувам сайт! Работещ,външен пазар,с приходи! Бюджет неограничен!!

Изобщо не ме интересуваш ти, нито тъпия ти живот. Дори и да те изпусна, което най-вероятно ще стане, съм сигурен че далеч няма да стигнеш, най-много да се върнеш на село да копаш градината на вискяр.
Просто ми направи впечатление че хейтиш много и си страшен идиот и щом те забелязвам всеки път, имайки в предвид че влизам рядко, последните дни по-често, значи си много голям хейтър и явно недостатъчно мотивиран да направи нещо свое, а достатъчно отчаян от себе си и живота си за да дрънка на другите и да им дава морални съвети.
 

Горе