Купувам сайт , давам до 600 лв.

От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Ххаха, доста забавна тема! Браво момчета! :D
Увъртехте въпроса на човека - пробва пазара. Какво толкова. Има оферти за по 200-250 лева и то множество на брой за вдигане на уърдпрес сайт + хостинг+домейн. Изобщо пазара на сайтовете май отива по дяволите! Марк Зукърбърг е виновен! Успех..
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

500 уникални дневно от Гошо... :!: с тия нови номера на google има доста ниши където би трябвало да струва минимум 6000 :)

то човека не настоява да е от гошо...човека не настоява да и има приходи...
600 лева при тези условия е супер оферта (за тези които разбират де) ...
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Ако има оферти давайте на лично достатъчно наспамихте темата....
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Изобщо пазара на сайтовете май отива по дяволите! Марк Зукърбърг е виновен!

ко речи?????
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

И все пак винаги има хора който да се набутат... да си дадат хубавото сайтче в което реално има потенциал за смешни пари...
Лично аз наскоро купих едно сайтче за смешни пари 30 лв... а сайтчето има потенциал, има редовни потребителите - единствен в БГ нишата /или поне е изцяло на тази тематика , не е от тук малко, от там малко /, домейна - 5 годишен и хубав... е вярно че е PR1 но за сметка на това винаги се класира до 5 място по дадените ключови думи и има много добра индексация...
Така че като цяло исках да кажа че винаги има хора който не са си оценили труда и в крайна сметка на техен гръб печели друг...
Така че за 600 лв... все някои който е решил че не му се занимава повече или просто сайта му е без потенциал ще се раздели с него
След време може да си блъска главата нооо да е мислил :D
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Дааа, Google наскоро нещо многоо им се е "открило" :) Постоянно правят някакви ъпдейти с Панди и тем подобни и много сайтове отидоха в небитието.
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

blubest, изпрати ми на лична оферта за malkirecepti.com
+ инфо за посещения
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Продавам сайта sanovnik.biz. Притежава една от най-големите бази данни за тълкуване на сънища. При добра подръжка може да достигне около 2000 посетители дневно. Добре оптимизиран е за търсещите машини. Може да изпращате Вашите оферти на ЛС.
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Сумата посочена от мен си беше символична братле, не знам кой колко взема за инсталации на лордпрес или други готови системи, а всичко си го пиша. Работата е там в изискването:
И никой не попита защо нашия човек не може да напише "уордпрес".
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

prodavam saitovete sportnizalozi.net i malkirecepti.com.razgledai gi i ako ima ne6to mi zvanni na skaipa stoyan.rusev1
 

Горе