Купувам сайт , давам до 600 лв.

Ilker Sh

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Купувам "леко" развит сайт ( да има по 400, 500 посещения дневно поне) Предложения ще чакам на лс
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Откъде искаш да идват тези посещения? директен, социални мрежи, гугъл?
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

ще е добре да е директно или от гугъл
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

ще е добре да е директно или от гугъл

Най-добре, вземи си го направи, и достигни тези посещения, с 600 лв. бюджет.

Сори за спама ама ми писна вече да се подценява труда на хората. То самата изработка на един сайт или инсталацията на един лордпрес е към 400 лева, ти искаш готов с 400 + посещения за 600 лева, малко не ви ли е неудобно вече?
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Предложенията са неудобно нещо?!?
Не си дялан за бизнес, uni.
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Най-добре, вземи си го направи, и достигни тези посещения, с 600 лв. бюджет.

Сори за спама ама ми писна вече да се подценява труда на хората. То самата изработка на един сайт или инсталацията на един лордпрес е към 400 лева, ти искаш готов с 400 + посещения за 600 лева, малко не ви ли е неудобно вече?
Ми... не е 400 лв.! Има сайтовете дето се рекламират в гугъл adwords и пак искат по 200 лв. за wordpress + темплейт + сео оптимизация! Така че ...
А и човека пита!
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

дай повече информация на лично
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

.... или инсталацията на един лордпрес е към 400 лева, ти искаш готов с 400

Ти отговаряш ли за това което пишеш? Дай тогава да ти инсталираме 100 лордпреса срещу САМО 40% от посочена от тебе цена.
Т.е. само за 16 000 лева от теб се изисква само достъп до хостинга и само 10% предварително плащане.

Ако наистина мислиш така и знаеш това - икономия от 60% би трябвало да те зарадва много.


+лично за тебе мога всеки ден да ти продавам сайтове с инсталирано нещо + 2 статии даже и няколко снимки пак само на половина от посочена от теб цена.
готов ли си ДА ДАВАШ РЕАЛНИ пари тука и сега? По определени от теб критерии? Или това са само празни думи за това кое и как би струвало ако... ?

Сорри на всички...
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

То самата изработка на един сайт или инсталацията на един лордпрес е към 400 лева, ти искаш готов с 400 + посещения за 600 лева, малко не ви ли е неудобно вече?

400 лв за инсталация на wordpress ? Едва ли има чак толкова големи баламурници, или поне се броят на пръсти.

Сори за спама и късмет със търсенето на подходящ сайт !
 
От: От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Моето момченце, не аз се нуждая от сайтове или изработка или инсталация. Аз си ги правя, така, че предлагай си услугите на автора на темата. Да не говорим, че никога не бих предпочел лордпреси или някоя готова система пред това да си я напиша самичък.

Така, че просто сбърка адреса на офертата си. ;)

А, това, че не уважаваш труда си, си е лично твой проблем, аз такива нямам. ;)


Ти отговаряш ли за това което пишеш? Дай тогава да ти инсталираме 100 лордпреса срещу САМО 40% от посочена от тебе цена.
Т.е. само за 16 000 лева от теб се изисква само достъп до хостинга и само 10% предварително плащане.

Ако наистина мислиш така и знаеш това - икономия от 60% би трябвало да те зарадва много.


+лично за тебе мога всеки ден да ти продавам сайтове с инсталирано нещо + 2 статии даже и няколко снимки пак само на половина от посочена от теб цена.
готов ли си ДА ДАВАШ РЕАЛНИ пари тука и сега? По определени от теб критерии? Или това са само празни думи за това кое и как би струвало ако... ?

Сорри на всички...
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Моето момченце...


Ок, татко :lol:
Всички цени са определени от теб, така че защо включваш задната е ясно само на теб, тате... Най - вероятно си готов да вземеш от някой 400 лв., но не си готов да ги дадеш и половината, така че хич не ясно кво правиш в темата и учиш всички как да живеят...
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Добре татковото, сега ходи си гледкай снънчо и като искаш прави сайтчета за тези парички и им докарай посещенийцата, като гледам хората се спукаха да предлагат. Интересно защо ли?

Ок, татко :lol:
Всички цени са определени от теб, така че защо включваш задната е ясно само на теб, тате... Най - вероятно си готов да вземеш от някой 400 лв., но не си готов да ги дадеш и половината, така че хич не ясно кво правиш в темата и учиш всички как да живеят...
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Uni ама ти наистина ли си убеден, че инсталацията на wordpress и инсталиране на шаблон от интернет струва толкова? Със сигурност има хора, които биха я платили тая цена, но говорим за реалната стойност и труда. Това може да отнеме 15 минути грубо казано. Вече ако говориш за други услуги включени вътре, като модифициране по кода, по плъгини, пълнене на съдържание, оформяне и краен вид на сайта, това е съвсем друго. Според заданието може и повече да се искат. Вярно, че цената е такава каквато е готов да плати клиента понякога, зависи пак за какво се бориш, ако е за име не е оферта да гърбиш хората.

Поздрави,
Галин :)
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Каква е тая цена за цял сайт под 200-300лв, ако ще и wordpress, ако ще и за 10 минути работа да е. Имаш знания - ползваш ги, в крайна сметка не всеки ги има. За другите има fiverr :)

Колеги, работете скъпо, за да печелим всички! :) Аман от подбиване на цени.
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Наскоро обяснявах на пишман-предприемачи какво е хост, как се инталира и работи с CMS и т.н. След близо 6 часа прекарани на телефона най-накрая ми дадоха достъп до cPanel и FTP... Какво да гледам - папки с Apache и PHP (неуспешни опити за инсталация). Отделно в public_html папка "D:\joomla"...

мММда... На мен може да ми отнеме 5-10 минути да го свърша, но не съм се научил на всичко за 5-10 минути. ;-) 400 лв. ми се виждат доста за нещо такова, но така или иначе ще е трицифрена сума.
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

Сумата посочена от мен си беше символична братле, не знам кой колко взема за инсталации на лордпрес или други готови системи, а всичко си го пиша. Работата е там в изискването:

Купувам "леко" развит сайт ( да има по 400, 500 посещения дневно поне) Предложения ще чакам на лс

давам до 600 лв.

Наскоро обяснявах на пишман-предприемачи какво е хост, как се инталира и работи с CMS и т.н. След близо 6 часа прекарани на телефона най-накрая ми дадоха достъп до cPanel и FTP... Какво да гледам - папки с Apache и PHP (неуспешни опити за инсталация). Отделно в public_html папка "D:\joomla"...

мММда... На мен може да ми отнеме 5-10 минути да го свърша, но не съм се научил на всичко за 5-10 минути. ;-) 400 лв. ми се виждат доста за нещо такова, но така или иначе ще е трицифрена сума.
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

мММда... На мен може да ми отнеме 5-10 минути да го свърша, но не съм се научил на всичко за 5-10 минути. ;-)
Именно, това подмятане - ''аамъ ти го направи това зъ 5 минути'' вероятно доста хора са го чували, но за да се направи за 5 минути е имало часове, дни и месеци в теория, практика и късане на нерви от несполучливи опити.
Иначе по темата 600лв за минимум 500 уникални дневно да ходи да се снима нямкъде.
 
От: Купувам сайт , давам до 600 лв.

500 уникални дневно от Гошо... :!: с тия нови номера на google има доста ниши където би трябвало да струва минимум 6000 :)
 

Горе