Купувам сайт за Обяви може и нов

mantaman

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Купувам действащ сайт за обяви или плащам да ми бъде направен на мой домейн.
В сайта трябва да има вградена опция за СМС-и за автоматично публикуване на ВИП обяви. Възможност за качване на снимки, полета за платени банери и други подобни екстри.
Предложенията моля да ми бъдат изпращани на ЛС
 
От: Купувам сайт за Обяви може и нов

До тук добре купих един стар и поръчах един нов. Все още имам интерес към сйтове за обяви на поне половин година
 
От: Купувам сайт за Обяви може и нов

Амин дай боже всекиму :)
 
От: Купувам сайт за Обяви може и нов

Продава се сайта - obiavi.nie.bg заедно с домейна nie.bg Сайта подържа adsens и собствена система за банер, както и СМС система за ВИП Обяви. Ако представлява интерес за вас ми пишете на admin [at] nie.bg за повече информация
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайт за Обяви може и нов

Купувам действащ сайт за обяви или плащам да ми бъде направен на мой домейн.
В сайта трябва да има вградена опция за СМС-и за автоматично публикуване на ВИП обяви. Възможност за качване на снимки, полета за платени банери и други подобни екстри.
Предложенията моля да ми бъдат изпращани на ЛС

Продавава се 1001obiavi.com
Сайта е лицензирана платена система. (получаваш пълен съпорт от създателите на скрипта)

Site template is unique modified and some functions.

Also with 22k listings active only 12k - with 180 day

3300 registered users

Sms VIP classified - with mobio.bg

Site is licensed to domain 1001obiavi.com - u get support.

Facebook page - 2500 likes
Facebook login

From admin panel u can change everything. Languages, E mail Templates. Transactions, Listing Plans,Listings Sections,Fields Groups, Listing Fields, Add Category, Plugins, Polls, Rss Feed, Mobile Version,display Forms,Accounts,Registration Fields,Account Type, Pages ,Blocks, News.. And much much more

ако си заинтересуван: тел 0896829744 skype: px712a
Цена по договаряне!
 

Горе