Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Имам един за новини - вади по около 700-800 лева на месец. Който даде 20 000 лева - негов е :)
Creation Date: 2006-09-08
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Имам един за новини - вади по около 700-800 лева на месец. Който даде 20 000 лева - негов е :)
Creation Date: 2006-09-08

Това сайт на БГ ли е? Тези приходи от Adsense/Etarget/blah blah ли са, или от директни продажби на реклама? Ако е второто, кой се занимава с тях? Или печели от продажба на content?
Новините кой ги качва? Какви горе-долу са месечните разходи, за да се осъществи този приход?
Може и отговор на ЛС.
Ако не съм схванал някаква ирония в горния пост, моля да бъда извинен.
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Това сайт на БГ ли е? Тези приходи от Adsense/Etarget/blah blah ли са, или от директни продажби на реклама? Ако е второто, кой се занимава с тях? Или печели от продажба на content?
Новините кой ги качва? Какви горе-долу са месечните разходи, за да се осъществи този приход?
Може и отговор на ЛС.
Ако не съм схванал някаква ирония в горния пост, моля да бъда извинен.

easyads + adsense /Като няма реклами на easyads/ + малко aff на грабо. Този месец до днес: 800 лева от easyads + 55 евро от адсенс + 80 лева от грабо. А има още 9 дни до края на месеца :) Разходи - 20 лева на месец VPS + $10 на година домейн - това са му разходите :)
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Ето това последното е добро предложение. ИТ компанията tencent.com се просава при P/S (price/sales) коефициент от 39 !

По тази оценка този новинарския трябва да струва 39 * 800 = 31 200 лв. Повечето интернет компании се продават при такива коефициенти, а дори и по-високи
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

easyads + adsense /Като няма реклами на easyads/ + малко aff на грабо. Този месец до днес: 800 лева от easyads + 55 евро от адсенс + 80 лева от грабо. А има още 9 дни до края на месеца :) Разходи - 20 лева на месец VPS + $10 на година домейн - това са му разходите :)

знам го тоя сайт... какъв беше какъв стана не съм очаквал...
не се ли продаваше тук преди година две за дребни пари от предишния му собственик?
сайта смучи и плюе?
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

знам го тоя сайт... какъв беше какъв стана не съм очаквал...
не се ли продаваше тук преди година две за дребни пари от предишния му собственик?
сайта смучи и плюе?

Дам, те бяха 2. Единия прави по над 1000 евро на месец. Другия по над 1000 лева. Но и трафика им и приходите са х10 от тогава :)
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Ако сайта дава $2000 годишно, цената не би трябвало да е по малко от 6 -8к, т.е 20% -30% възвращаемост на инвестицията.
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

easyads + adsense /Като няма реклами на easyads/ + малко aff на грабо. Този месец до днес: 800 лева от easyads + 55 евро от адсенс + 80 лева от грабо. А има още 9 дни до края на месеца :) Разходи - 20 лева на месец VPS + $10 на година домейн - това са му разходите :)
Изито-по ли ти прави приход от адсенса?Експериментирал ли си обратното?
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Изито-по ли ти прави приход от адсенса?Експериментирал ли си обратното?

По 30 ститинки на клик на банерна реклама от изи и средно 3 цента от гугъл сам си прави изводите. Същия сайт миналия месец има над 1500 лева от изи малко сенс и 100-150 от грабо. Цената се вдига :)
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

По 30 ститинки на клик на банерна реклама от изи и средно 3 цента от гугъл сам си прави изводите. Същия сайт миналия месец има над 1500 лева от изи малко сенс и 100-150 от грабо. Цената се вдига :)
А как се прави номера ,като примерно няма реклами от изи,да ти пуска реклами от гоогле?При генерирането на кода в изито ли трябва да си сложиш някъде кода от адсенс или става по друг начин?
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

30 стинки на клик? Последно като показвах техни реклами бяха по 5-10 стинки... Сега са ги увеличили ли?
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

26 стотинки за банера,но с големи претенции - за качествено съдържание,за брой импресии и кликове.......
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Какви оценки на сайтове.....
Продавам жена си. Месечен приход 550 лева прави.
Разходи - харчи малко. Няма СЕО оптимизация. Малки месечни разходи. Нужно е да се поработва всяка вечер от 1 до 2 часа. Има добър PageRank :)
Цена 550 лева * 18 месеца = промоция 6000 лева
За повече Данни на Л.С.
 
От: От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Нужно е да се поработва всяка вечер от 1 до 2 часа. Има добър PageRank :)
Цена 550 лева * 18 месеца = промоция 6000 лева
За повече Данни на Л.С.

Ае това много работа бе... всяка вечер по два часа, аз да не съм животно:). Ако автоматизираш процеса и работата се намали на веднъж седмично може и да говорим.
 
От: От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Какви оценки на сайтове.....
Продавам жена си. Месечен приход 550 лева прави.
Разходи - харчи малко. Няма СЕО оптимизация. Малки месечни разходи. Нужно е да се поработва всяка вечер от 1 до 2 часа. Има добър PageRank :)
Цена 550 лева * 18 месеца = промоция 6000 лева
За повече Данни на Л.С.

Няколко въпроса:

Как са и беклинковете? Особено ме интересуват дълбоките беклинкове
Има ли фейс...бук профил?
Прави ли туитър за бърза индексация и колко пъти е букмарквана по социалните мрежи?
Относно вечерната работа, ако се наложи и примерно има интересен мач, какъв тип е работата - тежък изнурителен труд или може да се оправя и само с цъкане на мишката

Сега предполагам знаеш има нови правила в пазара и искам да отговориш на няколко ключови въпроса:

1. Колко уникални посетителя има месечно?
2. По колко импресии прави с тия уникални?
3. Има ли регистрирани потребители или това е само органичен трафик?
4. Може ли да дадеш достъп до аналитикса за да се уверя, че всичко е ток?
5. Сложил ли си картинка за верификация и къде е тя?

И не на последно място: Дата на Регистрация / Дата на изтичане

Предварително благодаря за отговорите.
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Пошегувах се но ще отговоря за последно.
Беклинковете са доста (добри). Както и прави туитър и бърза индексация (тука вече зависи какво сео си й направил - за препоръчително е нещо от koketna.com - индексацията е много бърза)
За мача и цъкането с мишката. Командите ги дава собственика, така че както й настройш админ панела.

1. Уникални посетители (погледи) - зависи по кои социалки я пускаш, но по всички събира доста трафик.
2. Импресиите на посетителите са към 5 - 10 докато не се обърнеш с лош поглед и изчезват.
3. Тая технология е сложна сам знаеш... базата данни е заключена и не достоверна понякога. Знам че съм последния регистриран.
4. Аналитикс няма, но може да направиш анализ по ФБ профил :) на л.с.
5. Има . В чантата й стои. 4 цифрена верификация е $ или евро. За препочитане е евро.

Регистрирал съм я преди 1 година, изтича когато е купиш. (2 пъти по стара е от АБВ)
Има нужда от добър хостинг да не кажа луксозен.

Да не забравим че има и 1 свободна позиция за банер реклама на беклинковете й, за целта е нужна някоя платформа лятна къса (пак от кокетна)
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Пошегувах се но ще отговоря за последно.
Беклинковете са доста (добри). Както и прави туитър и бърза индексация (тука вече зависи какво сео си й направил - за препоръчително е нещо от koketna.com - индексацията е много бърза)
За мача и цъкането с мишката. Командите ги дава собственика, така че както й настройш админ панела.

1. Уникални посетители (погледи) - зависи по кои социалки я пускаш, но по всички събира доста трафик.
2. Импресиите на посетителите са към 5 - 10 докато не се обърнеш с лош поглед и изчезват.
3. Тая технология е сложна сам знаеш... базата данни е заключена и не достоверна понякога. Знам че съм последния регистриран.
4. Аналитикс няма, но може да направиш анализ по ФБ профил :) на л.с.
5. Има . В чантата й стои. 4 цифрена верификация е $ или евро. За препочитане е евро.

Регистрирал съм я преди 1 година, изтича когато е купиш. (2 пъти по стара е от АБВ)
Има нужда от добър хостинг да не кажа луксозен.

Да не забравим че има и 1 свободна позиция за банер реклама на беклинковете й, за целта е нужна някоя платформа лятна къса (пак от кокетна)

+++++++ Реп
 

Горе