Купувам сайт !!!

redkit

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Вече не купувам !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
обявата е старааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайт !!!

gamesbg.com
PR4, по принцип е в топ10 за ключови думи - игри / igri, но имам някакви проблеми с хостинга, в google.com е на първо място за ИГРИ, като е ОК serp-a прави по 1500++, иначе около 500 ...
 
От: Купувам сайт !!!

А защо търсиш сайт без cms ? На ръка ли мислиш да му обновяваш съдържанието ?
 
От: Купувам сайт !!!

А защо търсиш сайт без cms ? На ръка ли мислиш да му обновяваш съдържанието ?

Мисля че този въпрос не беше на място,като не е готова система не значи че не може да има админ панел:|
 
От: Купувам сайт !!!

То cms неозначава готова система... а ще рече система за управление на съдържание.
Успех с намирането на сайт!
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайт !!!

Нормално е да си замълча очаквам оферти и която ми хареса с него ще се преговаря ,не мога още на първата оферта да дам парите и хоп :)
 
От: Купувам сайт !!!

Нормално е да си замълча очаквам оферти и която ми хареса с него ще се преговаря ,не мога още на първата оферта да дам парите и хоп :)
според мен не е нормално, нормално е да кажеш - не, не ми харесва, да харесва ми, или нещо от сорта ...
 
От: Купувам сайт !!!

Аз процедирам така ,ти когато купуваш си процедирай както си искаш.
Събирам оферти и се спирам на тази която ми е допаднала най много и започвам да преговарям .
Чакам предложения :neutral:
 
От: Купувам сайт !!!

Искам да уточня че както са казали доста от големите риби в тоя форум едва ли някой ще продава сайт който носи добри приходи ,но винаги си има пътници за всеки влак ,по ред причини не ми се изброява всички ,но може на някой да му трябват свежи постъпления за реализиране на по сериозни проекти и да е готов да продаде знаели човек .Все пак 1000 лв. + някой лев който мога да дам отгоре ако наистина си струва и мога да възвърна инвестицията си са добри пари за нови проекти.Също така сайта който търся не е казано да носи доходи важното да има потенциал на развитие.
[font=&quot]Очаквам вашите предложения . [/font]
 
От: Купувам сайт !!!

@Blinky оставих ти го :)
 
От: Купувам сайт !!!

Това пък какво общо има с моята тема :)
alexer
 
Последно редактирано:
От: От: Купувам сайт !!!

Това пък какво общо има с моята тема :)
alexer
Сори за офтопика. Но има общо - на първи пост аз винаги се включвам за да поздравя за добре дошъл. Не се сърди.:)

А за личните - да трабват ти поне 10 поста преди да получаваш и изпращаш лични, както и за пускане на линкове. Спам протекция.

Продължавайте с темата.....;)
 
От: Купувам сайт !!!

Благодаря на админите не го знаех това :neutral:
а за ЛС-контакт е че съм пуснал обявата и в други форуми и просто съм процедирал с копи пасте тъй като наистина мисля да инвестирам тия 1000 лв. в сайт.:)
относно до STOP не е нужно да чакаш да събера 10 поста може да ми пишеш и на skype
 
От: Купувам сайт !!!

Duplicate content !
а иначе домейни без сайтове купуваш ли?
 

Горе