Купувам система!

fonne

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Купувам система подобна на http://likez.eu!

Изискванията са ми:


  • Последните 15 добавени фрази.
  • Най-харесваните 15 фрази.
  • Случайни 15 фрази.
  • Всички фрази + странициране.
  • Контакти.
  • Разбира се да има и дизайн и да има място за реклами.


Ако имате ваши авторски може да ми дадете демо може да купя някоя.

Разполагам с до 13 лева в ePay.BG!
 
От: Купувам система!

Разполагам с до 13 лева в ePay.BG!
:D хахах и предполагам я искаш легална?
 
От: Купувам система!

Не спами в темата. Цената не подлежи на коментар най много 15 лева.
 
От: Купувам система!

За 15 лв даже дизайна никой няма да тръгне да ти прави,въпреки че е много прост.И стига сте подценявали така програмисти/дизайнери , за кви ги имате ??!?!?! 15 лв това гладен да умра няма да ти го направя бе.
 
Re: От: Купувам система!

Не спами в темата. Цената не подлежи на коментар най много 15 лева.

Защо коментара върху цената се счита като спам според теб?

П.П. Радвай се, че трудно целя копчетата все още и имам голяма нужда от сън, за това и не ти сипвам, поне за сега.
 
От: Купувам система!

Най-много някой да се опита да ти продаде нълната система, която можеш да си намериш без пари, освен ако не си особено глуповат. Авторска система за 15 лв., ти нормален ли си?

п.п. репата е от мен.
 
От: Купувам система!

тоя гей автора, същата система я има из темфорест сайтовете ( мрежата им, май в кодканион), 15 долара някъде
 
От: Купувам система!

Хаха за 15лв най-много за идиот те вземат :D
 
От: Купувам система!

Пич, ако нямаш особено голями претенци за дизайна и ти хареса този,който ще ти предложа. До вечерта всичко ти е готово като техния сайт :)
За другите хора по темата не знам... за мен 15 лв. си е релана цена при положение,че ще ми трябват точно 1 час,за да го направя :)

*Без клипове !
 
Последно редактирано:
От: Купувам система!

Гледай кво нещо е пазарния приницп и да ти е кеф да те екплоатират :D
 
От: Купувам система!

Гледай кво нещо е пазарния приницп и да ти е кеф да те екплоатират :D
Съжалявам ако,твоите представи за бизнес само само с 3 цифрени числа минимум :D
Аз лично взимам на час... :D така че...закво да не отделя 1 час и да не го направя..? :D
 
От: Купувам система!

Ами какво да правя колега учил съм и съм практикувал в сфери в които няколко цифрените суми на част са ежедневие, ама това е друга теама. Идея ми бе, че такава система от А до Я да се напише къстом ще отнеме доста повече от 1 час както казваш сигурно ще е часове и да наистина, ако цената на часа ти е под левче е разбираемо иначе всичко е смешно. Звучи ми искам фейсбук, ама без дизайна за 1к долара най-много :D
Просто констатирах факт, нищо повече - като ти е кеф бачкай си за слава, много добре ще и направиш ;). Човек трябва цени това което прави и от час до час има голямо разстояние, който за какво е учил ;)
 
А аз се чудих защо кръчмаря се хвалеше, че му е по-напред форума от колкото този в Индия. Е как няма да е, то дори индийци не могат да се конкурират с тукашните цени.
И аз вземам на час, но цената се определя на две нива - 50/50. 50% свършена работа, 50% създадените главоболия от клиента.
 
От: Купувам система!

Аз лично взимам на час...

Ама изобщно не се съмняваме в способностите ти.
За 1 час щом правиш такава система КЪСТОМ сигурно за 1 работен ден ще направиш цял портал.
И всичко това за 120лв. Уау, дай BTV да ти пише да им направиш сайта, че яко пръснаха хилядарките.
Сигурно, и качеството е толкова голямо колкото и цената.

Поздрави :)
 
От: Купувам система!

Ама изобщно не се съмняваме в способностите ти.
За 1 час щом правиш такава система КЪСТОМ сигурно за 1 работен ден ще направиш цял портал.
И всичко това за 120лв. Уау, дай BTV да ти пише да им направиш сайта, че яко пръснаха хилядарките.
Сигурно, и качеството е толкова голямо колкото и цената.

Поздрави :)
Колега, също като теб имам добри отзиви за работа си, така че се предполага, че и коректността ми е на лице.
Съжалявам,но аз не мисля,че за да сложа готов код от facebook за:
Вашите приятели харесват,Намерете ни във Facebook и бутона "харесай ме" ще ми отнеме повече от 10 мин... :)

Другото време е оперативно. Имам една заявка за добавяне на фразни,2 за извеждане(всички и 15 случайни) и една за триене. Дизайна ми е готов. / Евентуално ако иска одобрение от админ ще има още 2 / :)

Извинявай ама ако не можеш да напишеш 4-5 заявки и да copy/paste 3 кода,които ти се дават готови с промяна на url адреса в тях за 1 час....

и другото нещо.....къде си тръгнал да сравняваш btv . bg със ikez . eu ....

Ако на другите не има харесва, моето предложение, нека стъпят на земята ,защото тези надути оферти са ги дигнали много във въздуха :) . За мен си е валидна оферта, която ме устройва.

Поздрави и Лека Нощ!
Надявам се, да съм се обосновал достатъчно какво ще направя през този 1 час :)
 
Последно редактирано:
Именно заради оферти като твоите, НЕ МОЖЕМ, да стъпим на земята, а си тънем в тинята.
Колкото и просто да е едно нещо, ако то е качествено направено, не може да се равнява на 2 кутии цигари!

Да ме прощават колегите от форума, ама за такава сума не си и правя труда да си отворя ноутпада.
На мен лично ми писна от тая простотия. То бива да се подбива пазара, добре пазарна икономика, ама стига вече с тия Китайски (Индийски) номера.

Писал съм много по тази тема (за възнагражденията) и трябва да си призная, че стигнах до един извод, който няма да се хареса на почти никой - ВИЕ хората, които подбивате цените, първо че не вършите качествено работата си, а и второ, че грам не се уважавате - самите вие, както и вашият труд.

Помагал съм на много колеги от форума безвъзмездно и ще продължа да го правя, но някой да ми предложи 10-15 лева да свърша нещо - е няма да стане. Ще бъде подигравка спрямо мен, а и спрямо останалите колеги да приема подобна оферта.

И без друго разводних вече (а и не само аз май) темата, да си изкажа и възмущенията спрямо една друга темичка от скоро - логото за 20 лева. Е ще ме прощавате, обаче в цялата тема, аз лично (не съм дизайнер, но пък гледам естетически на нещата) видях само 2 читави работи, на които може да им се лепне стикер "лого". Всичко останало беше тотален провал.

И сега се очаква някой да ми скочи с тезата - ами като не ти харесват парите, не се хващай, има други. Е там е проблема! Защото ми е писнало всеки да реве как в България не се ценяло положения труд, а пък овцете бачкат за стотинки. Тая ваш'та пазарна икономика не става за чеп дори.
Вече все повече се обеждавам в твърдението на един приятел, англичанин, който каза следното - имате кадърни кадри, можете много, ама заради некадърници сте на това дередже, а и няма как иначе да е.

Докато се пишат статии за 5 лева, докато се събмитва в 200 сайта за 10 лева и докато се "пишат" сайтове за 15 - е няма да се измъкнем от тинята.
 
От: Купувам система!

Бе те циганките взимат 15 лв. за свирка (като съм минавал са ми предлагали и РАЗБИРА СЕ отказах). Предпочитам да дам 200 лв. ама да си отида на Елитна отколкото после да си го отрежа...
 
От: Купувам система!

Тема: Купувам система!
не всички са паралий като теб..
До тоя който е дал Репутацията (предполагам само кой е)..
Ми да за 15лв. няма да си дам задника както явно ти си го даваш и си мислиш, че добре заработваш.
 

Горе