Купувам: Купувам страница във фейсбук

karina97

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
Търся да закупя страница във фейсбук около 10 000 лайка.
По възможност предимно български потребители.
Очаквам вашите предложения и цени :)
 
Аз имам няколко. От няколко години работя с тези страници. Имам 4-6 страници с абсолютно 100% реални фена. Рекламирах бизнес през тях.
1. 37773 фена - 96.9% жени
2. 55529 фена - 96.1% жени
3. 55179 фена - 95.4% жени
4. 40045 фена - 96.7% жени
5. 17018 фена - не съм пускал реклами много през тази - 66.2% жени.
Таргетирал съм само жени от 28 до 58 год., цяла България. Бизнеса е текстил

Цена х 0.05лв. на фен. без пазарлъци или бартери.
Мога да направя скрийншот на аудинса или при лична среща да дам доатъп през моя профил да разгледате на спокойствие всичко.
 
аз искам да закупя фейсбук страничка над 10 000лайка заплащане с пейпал банков превод на момента
 
За такива сделки, гледайте се лично. Особено за големи страници. Ако не, намерете добър посредник, на който да се доверите. ;) Споменавам го, защото доста се страдаше от такива сделки преди време. ;) Успехи от мен.
 
За такива сделки, гледайте се лично. Особено за големи страници. Ако не, намерете добър посредник, на който да се доверите. ;) Споменавам го, защото доста се страдаше от такива сделки преди време. ;) Успехи от мен.
Разбира се, че сделката ще стане на лично. Преди сделката ще работим само със скрийншоти, а на лична среща ще се увери, че скрийншота е от същата страница и няма драма :) Плаща и става админ на момента.
 
Имам две страници:
Едната е 2819 лайка. (Млади хора)
Втората е 1021 (Млади хора, фокусиран на запознанства)
Плащането е чрез криптовалюта, ако сте заинтересовани, пишете :)
 
Имам една страница за продан, която нямам време да развивам. Най-смешните се казва, с 45+k likes
 

Горе