Купувам фейсбук страници

Блинки, млинки, ама това е наааай-тъпото правило в целия форум, което тотално уби пазарът на страници - който го е използвал знае!
Сега като реша да продавам страница, пускам тема, която я виждаш ти и още 5 човека с 1000 мнения, но без интерес.
Да, точно така. Ти и още 5 човека, на които може да се има малко повече доверие от някой с 10 поста, регнат преди 20 дни и съмнителни намерения във форума. Сори, ама докато сме в държавата на тарикатите и далавераджийте,ще е така. Когато хората седят отговорно зад действията си и не си залагат името и репутацията за стотинки, ще олекотим (дори премахнем) това правило. Но по-скоро ада ще замръзне отколкото тук по нашите ширини да се случи. От опита съм видял какво ли не и това ще е перфектната посявка за такъв тип бактерии тук. А и това правило не е сложено, за да се правим на великите диктатори. Това правило дойде именно от хората тук, които мислеха, че са се родили под щастлива звезда и така както лъжат и мамят в кварталната бакалия, така ще им се получи и тук. Може на тях да благодарите. А това, че в черния списък влизат хора с репутация тук само може да ме натъжава и да вярвам, че именно новобранците ще са още навити и те да се пробват. Хората ще търсят нови канали, така е, докато и там не им се случи случка и тези канали да сложат и те и по-брутални правила, такси, банове и какво ли не. Не се безпокойте, където и да отидете да продавате или купувате, все ще има рестрикции. А ако няма, гответе се за шоу. Това е природата на хората. Те правят пазара. Все едно да отидеш в друга държава и да мислиш, че там няма закони. Странно е. ;) Ок, покажете, че може да няма проблеми и ще гледаме да насърчим това. Но последно време е нямало никакви проблеми и не вярвам, че е съвпадение, просто тези рестрикции кротнаха идиотите. ;)
 
Аз момчете предлагам направо да се нагупим и без вазелин. Кво му мислим тук правила, рестрикции. :)

Тия от телевизиите само чакат "сензация". А без правила ще я имат. ;) Онова кюфете от БТВ дето му дават тъпи репортажи да дойде тук и да си измисли цяла история с тъжен край. :)
 
Блинки, млинки, ама това е наааай-тъпото правило в целия форум, което тотално уби пазарът на страници - който го е използвал знае!
Сега като реша да продавам страница, пускам тема, която я виждаш ти и още 5 човека с 1000 мнения, но без интерес.
Аз съм нов и се интересувам
 
Купувам малки и големи фейсбук страници!
За контакт на лично или тук
С уважение Антон Стефанов!

Пс. Видях , че мога да получа бан защото нямам 200 поста , ако админите сметнат за нужн нека изтрият темата, но моля без бан. Благодаря
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010282056034
 
Да, точно така. Ти и още 5 човека, на които може да се има малко повече доверие от някой с 10 поста, регнат преди 20 дни и съмнителни намерения във форума. Сори, ама докато сме в държавата на тарикатите и далавераджийте,ще е така. Когато хората седят отговорно зад действията си и не си залагат името и репутацията за стотинки, ще олекотим (дори премахнем) това правило. Но по-скоро ада ще замръзне отколкото тук по нашите ширини да се случи. От опита съм видял какво ли не и това ще е перфектната посявка за такъв тип бактерии тук. А и това правило не е сложено, за да се правим на великите диктатори. Това правило дойде именно от хората тук, които мислеха, че са се родили под щастлива звезда и така както лъжат и мамят в кварталната бакалия, така ще им се получи и тук. Може на тях да благодарите. А това, че в черния списък влизат хора с репутация тук само може да ме натъжава и да вярвам, че именно новобранците ще са още навити и те да се пробват. Х
Да, точно така. Ти и още 5 човека, на които може да се има малко повече доверие от някой с 10 поста, регнат преди 20 дни и съмнителни намерения във форума. Сори, ама докато сме в държавата на тарикатите и далавераджийте,ще е така. Когато хората седят отговорно зад действията си и не си залагат името и репутацията за стотинки, ще олекотим (дори премахнем) това правило. Но по-скоро ада ще замръзне отколкото тук по нашите ширини да се случи. От опита съм видял какво ли не и това ще е перфектната посявка за такъв тип бактерии тук. А и това правило не е сложено, за да се правим на великите диктатори. Това правило дойде именно от хората тук, които мислеха, че са се родили под щастлива звезда и така както лъжат и мамят в кварталната бакалия, така ще им се получи и тук. Може на тях да благодарите. А това, че в черния списък влизат хора с репутация тук само може да ме натъжава и да вярвам, че именно новобранците ще са още навити и те да се пробват. Хората ще търсят нови канали, така е, докато и там не им се случи случка и тези канали да сложат и те и по-брутални правила, такси, банове и какво ли не. Не се безпокойте, където и да отидете да продавате или купувате, все ще има рестрикции. А ако няма, гответе се за шоу. Това е природата на хората. Те правят пазара. Все едно да отидеш в друга държава и да мислиш, че там няма закони. Странно е. ;) Ок, покажете, че може да няма проблеми и ще гледаме да насърчим това. Но последно време е нямало никакви проблеми и не вярвам, че е съвпадение, просто тези рестрикции кротнаха идиотите. ;)

Не е точно така, че няма проблеми, защото този @chris-123 завлече доста хора. Но оправията не е лесна...
 
Не е точно така, че няма проблеми, защото този @chris-123 завлече доста хора. Но оправията не е лесна...
Да, всяко правило си има и изключения. Тъкмо мислехме с кула малко да олекотим правилата, най-вече за социалните канали и профили, но ето пак се появи някой да докаже, че идеята ни е тъпа. Лично аз съм супер неприятно изненадан, защото човека не само пое инициатива за заведение при срещата ни последния път в София, така и ме увери после, че ще оправи проблемите си тук във форума с другите потребители. Явно не е решил да вземе мерки там. Което е кофти и малко ме обезверява в доверието си към новите.
 

Горе