Купувам: Купувам хубави ".bg" домейни

Itova

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам разработен сайт за заведения , клубове, ресторанти, парти центрове с качена база данни за София ,Варна, Пловдив, Бургас,Плевен,Русе и Стара Загора.Към сайта има фейсбук страница с над 28 000 следващи страницата. Към страницата има и списание ,също така към страницата има и разработено приложение за мобилни телефони за Слънчев бряг .

hahovec

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Бюджет? Срещи 8000 лева бих се разделил с pvc(дот)bg а срещу 10 000 лева бих се разделил с klimatici(дот)bg имам и други от този ранк, стига да имаш бюджет.

karlson

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Ше напише нещо и ще разбуня духовете но. До кога ще търпим някви спеколанти да купуват домейни и да ни изнудват. Би трябвало регистраторите на домейни да премахват собствеността на домейни с празни сайтове и да ги пускат свободни за продажба като наказват с прекратяване на договора за спекуланта. Тъпият пазар на домейни е страшно надут и изкуствен и всеки които купува домейн на цена различна от тази на регистартора обикновено се прецаква. Подобна спекула е нужна само на малка група хитретци които пречат на хората да си купят правелните домейни.

Angell

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Ше напише нещо и ще разбуня духовете но. До кога ще търпим някви спеколанти да купуват домейни и да ни изнудват. Би трябвало регистраторите на домейни да премахват собствеността на домейни с празни сайтове и да ги пускат свободни за продажба като наказват с прекратяване на договора за спекуланта. Тъпият пазар на домейни е страшно надут и изкуствен и всеки които купува домейн на цена различна от тази на регистартора обикновено се прецаква. Подобна спекула е нужна само на малка група хитретци които пречат на хората да си купят правелните домейни.
Абе ти в комунизАма ли живееш?

dnc

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
20   0   0
Извинявам се за спама..... ама се чудя как разумен човек може да напише подобно нещо

glndrk

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
И аз това се чудя. Докога ще търпиш някакви спекулати да купуват апартаменти и да ги дават под наем. Как може такова нещо...

• Like
Реакции: dnc

Босев

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Quotes.bg
Не съм сигурен на кое място в "Top trending words " мисля че беше то 50 и 300 милиона търсения на месец става въпрос за думата quotes .Мога да проверя ако искаш.

Последно редактирано:

scorebg

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Тъпият пазар на домейни е страшно надут и изкуствен и всеки които купува домейн на цена различна от тази на регистартора обикновено се прецаква.
Ти остави ми някой дори не ги купуват. Запазват ги и а си поискал да ги освободят за регистрация и вече са платени. Затова нямам ни един bg домейн.

пенчев

Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
MODNi.bg, GOLi.bg, Lobi.bg
Нямат история, но са кратки и точни
По моя преценка струват всеки по около 1000 лв.
Аз бих ги дал за 300 лв общо и трите :D

Горе