Търся: Купувам 4 автентични статии.

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
За начало.
Мога да плащам само чрез epay.bg & Skrill.
Пишете си цените в топика, не на лично, моля.
Първоначално желаещите си изберете тема за статия, ако не ми допадне, тогава вече аз ще избера тематики.
Гарантирано плащане, но преди поръчването на статия искам да видя поне няколко реда как пишете.
Ами това е.
 
Здравейте,моята оферта е 3 лв. за 100 думи. Предложението ми е статия на тема образование.
Поздрави!
 
Здравейте!

Предлагам статиите, които искате да са с дължина 500 - 600 думи и да струват около 5,20/статия. Уникалността проверявам с Advego.
Темите, които предлагам, са онлайн бизнес, туризъм, здравословно хранене, здраве.
Очаквам и Вашето предложение за тема.

С уважение,

Мария - Магдалена Дончева
 
Здравейте и на вас, ами забравих да посоча, че това със 100 думи не ми е любимо, За което се извинявам. Назовете хонорар за формат А4, font size=14, Verdana. :)
 
Привет!

Цената, която предложих, си остава същата и за страница. :)

Усмихнат ден!

Здравейте и на вас, ами забравих да посоча, че това със 100 думи не ми е любимо, За което се извинявам. Назовете хонорар за формат А4, font size=14, Verdana. :)
 
Здравейте, моите предложения са домашни съвети, направи си сам, обзавеждане, козметика, парфюми, майчинство, здраве, пиша също и в сферата на смартфоните и високите технологии. Цена - 5 лева за страница, уникалност 97-100% с Адвего.
 
Здравейте. Пиша статии за психология, житейски казуси, цената е 1.50 за 100 думи, уникални са.
Ако искате, пишете ми на лични да се уговорим за каква дължина се интересувате.
 

Горе