Купувам: Купувам adsense акаунт/и

От: Купувам adsense акаунт/и

Аз така и не разбрах как сменяте данните на титуляра за да не отиват после парите при него и да не го търсят за нищо след това
 
От: Купувам adsense акаунт/и

@pepo_999 ако мислиш да го продаваш твоя акаунт бих го купил.
Продължавам да купувам адсенс акаунти, на който не му трябва и иска да изкара някой лев да пише ;)
 
От: Купувам adsense акаунт/и

очевидно за някаква шанаджийска история, ако правиш нещата като хората не ти трябва повече от 1 твой и максимум 1 на фирма.

Много си прав колега.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Защо му е на някой да купува профил в adsense?

Обикновено схемата е такава, че човекът има сайтове с много трафик, но със съдържание забранено от adsense. Добавя се adsense в сайта и докато баннат сайта минават 3-5 месеца. За това време получава няколко солидни плащания. След това купува нови профили и продължава със следващите сайтове.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Честита Нова година приятели! Аз все още купувам адсенс акаунти и използвайте момента докато съм на празнична вълна да вземете по-голяма пачка за акаунта си.
Всеки казва, че купувам адсенс акаунти, тъй като има нещо гнило в работата ми. Ще кажа на тия хора, че нищо не разбират и само пишат ей така колко да се намерят в приказки. Има друга тънка ниша, но няма да я кажа сега, а когато му дойде времето и на този, който трябва...
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Актуално ли е още?
Трябва ли на някой аккаунт от 2006 с 30 у.е. вътре, че не го ползвам от доста време. 9 годишен ли се пада )?
Получавани са плащания едно време... ако това има значение...
Подтвърден в България... колко са изплатени не знам, но над 1к евро със сигурност. Пишете ако някой има интерес.. :wink:
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Значи продадох моя аккаунт на uriel, мога да кажа че въпросния Човек е точен и коректен във всички отношения.
+++

Приятно и лесно се работи с такива хора.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Значи продадох моя аккаунт на uriel, мога да кажа че въпросния Човек е точен и коректен във всички отношения.
+++

Приятно и лесно се работи с такива хора.
колега, ако не е тайна за колко го продаде?горе/долу, да знам как вървят.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Продължавам да купувам адсенс акаунти на добри цени!
Ако искате да не ви събират прах ми ги продайте и аз ще им осигуря почистване ;)
 
От: Купувам adsense акаунт/и

@uriel Ако все още купуваш адсенс акаунти може да измислим нещо. Имам акаунт на 6 години (създаден 2009) , потвърден с ПИН код и све. Щом си от софия (както пише в профила ти) смятам, че личното предаване ще е най-добре и за давамата.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Просто съм любопитен. Акаунт на поне 7-8 години (може и повече да са), верифициран, имало е плащане, спирах го веднъж за около година (щото и гошо лъже) и после пак го пуснах. Някаква дребна сума има в момента (25-30 долара ако не се лъжа). И както казах - любопитен съм, едва ли ще го дам но ако има сериозен интерес бих се замислил.
 
От: Купувам adsense акаунт/и

Не съм чел всичко коментари по горе, но искам и аз да се включа в темата.

Колко предлагаш за акаунт с над 60 евро и над 3 години? Как ще стане плащането ако цената е приемлива и как ще стане прехвърлянето?

Очаквам отговор на ЛС или тук в темата...
 

Горе