Купувам: Купувам adsense акаунт/и

velev

Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Ъп на темата! Напомням на тези, които са работили не им трябват адсенс акаунтите, че аз давам добри цени за тях!
Колко добри цени даваш?Имам два аксунтс чисти и валидирани. Единия е с 25€ сметка, а другия е на нов.
Кажи ми цена за двата

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Успешна сделка с колегата - отне ми само 15 минути да я завършим, веднага си плати акаунта, всичко е точно. Препоръчвам!

uriel

Active Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравей, ти кажи цена, ако ме устройва ще ти взема всичките акаунти които имаш.
Предложи ми и пакетна цена.

pepo_999

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
122   0   0
интерес към неверифициран акаунт заедно с ЕН сайт на тема форекс със 6-7 уникални статии, сайта е вързан към профила и е верефициран, малка ФБ страничка с 120 фена ен говорящи, при интерес оферта на лично

uriel

Active Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте приятели, отдавна не съм писал. Нека вдигна малко темата за тези, които искат да изкарат малко парички.
Търся адсенс акаунти, стари и верифицирани. Желаещите да пишат в темата или на лично съобщение!

jmb

New Member
Здравейте, искам да закупя валидирани адсенс акаунт/и. За стари акаунти интересът ми ще е още по-голям. На някой ако не му трябва да пише едно ЛС.
За начини на плащане ще се разберем на ЛС!
Очаквам вашите предложения!
Все още ли имаш интерес ?
Имам такъв, който е на 6 години и не ми трябва.
Ако искаш ми пиши на ЛС

uriel

Active Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Вече изминаха 10 дни от октомври а никого не е писал? Какво става пичове? Няма ли желаещи да продават?

uriel

Active Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Благодаря на всички за офертите ви! Чудесни сте!
За тези, които не са разбрали, нека им кажа някои нововъведения в политиката на adsense от преди няколко месеца. Акаунти, които не се ползват повече от 3 месеца се трансформират в статус "рефлещ" Което означава, че ако искате да ползвате отново адсенс акаунта си, то трябва да кандидатствате на ново и то с първия ви сайт, с който сте одобрени преди.
Поздрави и успех на всички!

Последно редактирано:

uriel

Active Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте приятели. Подсещам тези, които не си ползват адсенс акаунтите, че ще си ги загубят рано или късно след няколко месеца. Но аз съм тук за да ги купя и да вземете някой лев.
Ако искате да сме си взаимно изгодни, пишете на лично!

uriel

Active Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте приятели. Подсещам тези, които не си ползват адсенс акаунтите, че ще си ги загубят рано или късно след няколко месеца. Но аз съм тук за да ги купя и да вземете някой лев.
Ако искате да сме си взаимно изгодни, пишете на лично!
(up)

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.5%
21   1   0
Имам акаунт на повече от година с минали доста плащания - без никакви наказания!
Има и над 50 евро в акаунта.
Каква сума предлагате?

Горе