Купувам: Купувам adsense акаунт/и

Ъп на темата! Напомням на тези, които са работили не им трябват адсенс акаунтите, че аз давам добри цени за тях!
Колко добри цени даваш?Имам два аксунтс чисти и валидирани. Единия е с 25€ сметка, а другия е на нов.
Кажи ми цена за двата
 
Здравей, ти кажи цена, ако ме устройва ще ти взема всичките акаунти които имаш.
Предложи ми и пакетна цена.
 
интерес към неверифициран акаунт заедно с ЕН сайт на тема форекс със 6-7 уникални статии, сайта е вързан към профила и е верефициран, малка ФБ страничка с 120 фена ен говорящи, при интерес оферта на лично
 
Здравейте приятели, отдавна не съм писал. Нека вдигна малко темата за тези, които искат да изкарат малко парички.
Търся адсенс акаунти, стари и верифицирани. Желаещите да пишат в темата или на лично съобщение!
 
Здравейте, искам да закупя валидирани адсенс акаунт/и. За стари акаунти интересът ми ще е още по-голям. На някой ако не му трябва да пише едно ЛС.
За начини на плащане ще се разберем на ЛС!
Очаквам вашите предложения!

Все още ли имаш интерес ?
Имам такъв, който е на 6 години и не ми трябва.
Ако искаш ми пиши на ЛС
 
Вече изминаха 10 дни от октомври а никого не е писал? Какво става пичове? Няма ли желаещи да продават?
 
Благодаря на всички за офертите ви! Чудесни сте!
За тези, които не са разбрали, нека им кажа някои нововъведения в политиката на adsense от преди няколко месеца. Акаунти, които не се ползват повече от 3 месеца се трансформират в статус "рефлещ" Което означава, че ако искате да ползвате отново адсенс акаунта си, то трябва да кандидатствате на ново и то с първия ви сайт, с който сте одобрени преди.
Поздрави и успех на всички!
 
Последно редактирано:
Здравейте приятели. Подсещам тези, които не си ползват адсенс акаунтите, че ще си ги загубят рано или късно след няколко месеца. Но аз съм тук за да ги купя и да вземете някой лев.
Ако искате да сме си взаимно изгодни, пишете на лично!
 
Здравейте приятели. Подсещам тези, които не си ползват адсенс акаунтите, че ще си ги загубят рано или късно след няколко месеца. Но аз съм тук за да ги купя и да вземете някой лев.
Ако искате да сме си взаимно изгодни, пишете на лично!
(up)
 
Имам акаунт на повече от година с минали доста плащания - без никакви наказания!
Има и над 50 евро в акаунта.
Каква сума предлагате?
 
имам 1 излишен неверифициран - 50 лева
 

Горе