Купувам facebook профили

Vasil Rusev

New Member
Купувам facebook профили с регистрация над 6 месеца, без да са били блокирвани + мейлите за тях. Пращайте ми офертите на ЛС
 
От: Купувам facebook профили

Хайде първо да се запознаеш с разделите на форума, да прочетеш правилата и важните теми в тях, а?
Добре е админите да изтрият тази тема, защото макар и да има забрана, някой ще му пише на лично и после като стане фал, само бла-бла тук ще четем...
 
От: Купувам facebook профили

трудна ми е навигацията, ако може някои друг линк.. като цяло търся fb профили за да ги използвам за реклама, видях, че има и други такива постове - те забранени ли са?

поздрави!
 
От: Купувам facebook профили

трудна ми е навигацията, ако може някои друг линк.. като цяло търся fb профили за да ги използвам за реклама, видях, че има и други такива постове - те забранени ли са?

поздрави!

Как ти е трудна навигацията бре?? Ама че наглост! Админите защо създават правила, а не ги контролират, даже и след репорт, се чудя аз ..
 
Re: От: Купувам facebook профили

трудна ми е навигацията, ако може някои друг линк.. като цяло търся fb профили за да ги използвам за реклама, видях, че има и други такива постове - те забранени ли са?

поздрави!

@Vasil Rusev, не си влязал в условията на форума, за да търгуваш тук. Моля те прочети ги, защото получаваме репорти за тези теми и ще се наложи в един момент да почнем да ги махаме. Благодаря ти за разбирането. :)
 
От: Re: От: Купувам facebook профили

Как ти е трудна навигацията бре?? Ама че наглост! Админите защо създават правила, а не ги контролират, даже и след репорт, се чудя аз ..
Защо се заяждаш с хората? обяснявам ти като човек, че определено не съм запознат с навигациите на форумите, видях, че има такива постове и постнах! Вместо да дадеш малко повече информация с линкове за четиво - ти хапиш, ши хапиш... Мисля, че тук е място за приятелски взаимоотношения, помощ и полезни мнения, а не да лаеш - ок разбирам, че не съм бил прав ама внимавай с тона, ако беше казал като нормален човек, прочети правилата ето тук са преди да постнеш забранена тема, ще е по-добре не мислиш ли???

@Vasil Rusev, не си влязал в условията на форума, за да търгуваш тук. Моля те прочети ги, защото получаваме репорти за тези теми и ще се наложи в един момент да почнем да ги махаме. Благодаря ти за разбирането. :)

Извинявам се, ще ги прочета! - Ето това е човешко и нормално отношение - запознай се @Baydan!!!!!

П.С. @Blinky ако може линк към тези правила, четох FAQ-то ама нещо не намирам условия и правила за да търгувам
Благодаря предварително!
 
Последно редактирано:
От: От: Re: От: Купувам facebook профили

Защо се заяждаш с хората? обяснявам ти като човек, че определено не съм запознат с навигациите на форумите, видях, че има такива постове и постнах! Вместо да дадеш малко повече информация с линкове за четиво - ти хапиш, ши хапиш... Мисля, че тук е място за приятелски взаимоотношения, помощ и полезни мнения, а не да лаеш - ок разбирам, че не съм бил прав ама внимавай с тона, ако беше казал като нормален човек, прочети правилата ето тук са преди да постнеш забранена тема, ще е по-добре не мислиш ли???

Не, не мисля ! Като не си запознат с навигацията, отдели половин час и се запознай ! Форумът има десетина раздела - влизаш във всеки един за по няколко минутки и си готов - и това ли е трудно?? Регнат си тук от април 2013-та, да беше отделил половин час за тези две и половина години, а не още първите ти постове да са спам в чужди теми ! Твоето поведение е нагло, защото даже след първата ми забележка, явно не си направи труда, а продължаваш да наглееш, че ти си прав и някой ти е длъжен да си прави труда да ти дава линкове !
Искаш да купуваш ФБ профили - значи явно е , че ще даваш пари, за да печелиш пари от тези профили - е, как не ти беше трудна навигацията из ФБ, за да се усетиш за ползата от притежанието на профили, а тук е толкова трудно, а?? Щом си тръгнал да даваш пари за профили, явно си наясно с правилата на ФБ и си намерил време и начин да се запознаеш с тях , за да не ти изгорят бързо профилите и да вадиш ползи - може би някой от ФБ тийм-а ти даде специално на теб линковете , където да се запознаеш с правилата на ФБ? ;) Админът Блинки ти каза същото, което и аз - да се запознаеш с условията на форума - защо още след моята забележка на се извини и не каза, че ще се запознаеш?
Искаш приятелско взаимоотношение - ами заслужи си го сам де, а не да почваш с мързелащина и наглост - каквото повикало, такова се обадило ;)
А с тона внимавай ти, а и свиквай с моя, ако продължаваш да наглееш !
 

Горе