Купувам: Hootsuite бот

GeorgiTodorov

Active Member
Рейтинг - 100%
20   0   0
Купувам Hootsuite бот, който да спести хамалогията по пълненето на акаунтите. Какво трябва да прави ботът, давам пример: Взема най-скорошните публикации от зададения блог/сайт и ги скеджуълва в Hootsuite за през 10-15 минути.
 
От: Купувам: Hootsuite бот

UP на темата. Някой, ако може да ми напише такъв скрипт или да ме насочи къде да търся?
 
От: Купувам: Hootsuite бот

Аз имам такъв скрипт :) драскайте на лични който го интересува
 
От: Купувам: Hootsuite бот

Hootsuite си има опция да добавиш директно rss и по този начин би трябвало да ти поства автоматично последните публикации
 
От: Купувам: Hootsuite бот

Здравейте,
една от причината да се използва бот, поне за мене, е за да се заобиколят ограниченията на безплатният акаунт. Друга причина е заради по-голяма гъвкавост, примерно един източник (рсс) може да се "разхвърли" по различни акаути. Зависи на кой какво точно му трябва.
пс. ако някой предлага/търси подобен бот - ЛС може взаимно да сме си полезни :)
Поздрави,
Константин
 
От: Купувам: Hootsuite бот

Създайте си къстъм фийд, не толкова сложно. Така може да вземате от няколко сайта статиите.
Здравейте,
една от причината да се използва бот, поне за мене, е за да се заобиколят ограниченията на безплатният акаунт. Друга причина е заради по-голяма гъвкавост, примерно един източник (рсс) може да се "разхвърли" по различни акаути. Зависи на кой какво точно му трябва.
пс. ако някой предлага/търси подобен бот - ЛС може взаимно да сме си полезни :)
Поздрави,
Константин
 
Re: От: Купувам: Hootsuite бот

Проблема идва от това ако имате много ФБ страници- да кажем имате 2-3-4 ХС акаунта с по 50 ФБ страници.
Тогава става тегаво. Затова се иска бот.

Или ако имате 50на ФБ страници и не искате да плащате на ХС всеки месец. Правите си 20 ХС акаунта и с бота ги пълните.
 
От: Купувам: Hootsuite бот

А каква е идеята да се ползва 3-та страна? Защо не скрипт който публикува директно във фейсбук?
 
Няколко години пиша директни скриптове за ФБ. Мъка си е.
 
От: Re: Купувам: Hootsuite бот

Няколко години пиша директни скриптове за ФБ. Мъка си е.
Ша умра от смях :D
Днес за 10 мин сглобих скрипт да публиква във една страница (броя няма никакво значение) и сега крона го върти на всеки 15 минути.
Става и за групи. Та та теб кое те затруднява?!?
 
От: Re: Купувам: Hootsuite бот

Ша умра от смях :D
Днес за 10 мин сглобих скрипт да публиква във една страница (броя няма никакво значение) и сега крона го върти на всеки 15 минути.
Става и за групи. Та та теб кое те затруднява?!?
Здравейте,
може ли демо и цена на ЛС.
Благодаря,
Константин.
 
Re: От: Re: Купувам: Hootsuite бот

Ша умра от смях :D
Днес за 10 мин сглобих скрипт да публиква във една страница (броя няма никакво значение) и сега крона го върти на всеки 15 минути.
Става и за групи. Та та теб кое те затруднява?!?

Аре на бас, че лъжеш?
И понеже си п.утка, направи видео как работи и го пусни тука всички да те видят колко си добър.
Кое ме затруднява не е твоя работа, аз видео демо на работещ мой скрипт съм дал.
 
От: Re: Купувам: Hootsuite бот

Здравейте,
може ли демо и цена на ЛС.
Благодаря,
Константин.
Пращам ти оспамената страница.
Аре на бас, че лъжеш?
И понеже си п.утка, направи видео как работи и го пусни тука всички да те видят колко си добър.
Кое ме затруднява не е твоя работа, аз видео демо на работещ мой скрипт съм дал.

Чети и мисли. Повече жокери няма да ти давам.
 

Горе