Купувам infolinks.com акаунт

Valentinn

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,
трябва ми акаунт в infolinks, обаче точно сега ъпгрейдвали нещо в системата и са спрени регистрациите.
Ако някои има акаунт, и го продава, да пише тук или на ЛС.

Купувам акаунта, само от може да създава рекламна кампания, тъй като не съм сигурен дали само регистрациите са спрени, или като цяло рекламните кампании.
 
От: Купувам infolinks.com акаунт

При мен регистрациите си бачкат. Ако искаш ми прати на ЛС с какви детайли да те регистрирам, пък ти после ще си видш това, което те интересува дали е активно, работи ли и т.н.
 
От: Купувам infolinks.com акаунт

Там където пише "join us" си работи и при мен, обаче когато се регистрирам, ми дава код да слагам в сайта си, следователно ме регистрира като "publisher", а аз искам като рекламодател.
Проблема е, че сега правили някакви ъпдейти, и са спрели регистрациите(или са спрели като цяло рекламодателите, не знам). Даже им писах, но не знаели кога щели да ги пускат отново.
За това се питах ако някои има регистрация там като рекламодател, и не му трябва, мога да я купя.

edit: мисля, че за да си рекламодател, трябва да станеш издател.
 
От: Купувам infolinks.com акаунт

Ясно, аз просто видях, че мога да се регистрирам, иначе не знам за какво иде реч и не ползвам сайта. Дано се намери някой, който да ти помогне. Успех.
 

Горе