Купувам Opencart SEO Pack PRO или Opencart SEO Pack

От: Купувам Opencart SEO Pack PRO или Opencart SEO Pack

В интерес на истината очаквах вярно нещо такова от тоя модул,но в крайна сметка прави само пържени яйца:),абе не е ли си човек да пипне тук там,забрави.
 
От: Купувам Opencart SEO Pack PRO или Opencart SEO Pack

Аз лично ползвам само един безплатен тул да ми пълни сам СЕО УРЛ тата, малко се пипва да работи на кирилица, и другото си правя на ръка.
Има разни глезотии като ключови думи на магазина, рич снипитите ако не ти е много къстам темплета, и едно vqmod-че за дублираните имена.
 
От: Купувам Opencart SEO Pack PRO или Opencart SEO Pack

Ще пробвам този на руснаците да видим дали ще има всичко необходимо, но все пак предпочитам SEO Pack PRO ако го намеря на сносна цена ;)
 
От: Купувам Opencart SEO Pack PRO или Opencart SEO Pack

Аз лично ползвам само един безплатен тул да ми пълни сам СЕО УРЛ тата, малко се пипва да работи на кирилица, и другото си правя на ръка.
Има разни глезотии като ключови думи на магазина, рич снипитите ако не ти е много къстам темплета, и едно vqmod-че за дублираните имена.

може ли да споделиш кой е този безплатен тул?
 
От: Купувам Opencart SEO Pack PRO или Opencart SEO Pack

може ли да споделиш кой е този безплатен тул?

Autofill SEO field (vQmod)


За да работи на български замени

SEOlink = SEOlink.replace(/[^a-z0-9 -]/g, '') // remove invalid chars
и
model = model.replace(/[^a-z0-9 -]/g, '') // remove invalid chars

на

SEOlink = SEOlink.replace(/[^a-zа-я0-9 -]/g, '') // remove invalid chars
и
model = model.replace(/[^a-zа-я0-9 -]/g, '') // remove invalid chars
 
От: Купувам Opencart SEO Pack PRO или Opencart SEO Pack

Ако искаш да пробваш и с deadcow SEO драсни едно Лично


Ще пробвам този на руснаците да видим дали ще има всичко необходимо, но все пак предпочитам SEO Pack PRO ако го намеря на сносна цена ;)
 
От: Купувам Opencart SEO Pack PRO или Opencart SEO Pack

Разменям Opencart SEO Pack PRO,за друг модул,може да е някой по-качествен за експорт на продукти по-категории или пък някой друг,интересен.
Предложих,на човека пуснал темата,но се оказа,че няма модули за размяна,така,че ако някой има интерес...
 
От: Купувам Opencart SEO Pack PRO или Opencart SEO Pack

"buymore" за колко пари го даваш модула? Ако искаш и на лична ми напиши цената. Аз имам някой друг модул ама едва ли ще те заинтересуват, затова кажи първо цената.
 

Горе