Купувам WORDPRESS сайтовете с PR 1+ на много страници

Lilacor

New Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте,

Купувам сайтове на Wordpress заедно с домейните към тях, без значение от тематиката. Единственото ми условие е да имат поне 20-30 страници с PR поне 1. По-големият брой вътрешни страници с PR и по-високият PR е предимство. Сайтовете могат и да са изоставени и без никакъв трафик!

Очаквам предложения на ЛС. Плащам с Paypal.
 
От: Купувам WORDPRESS сайтовете с PR 1+ на много страници

Ако сайтът ви има поне няколко страници с PR, както и PR на началната страница, можете също да ми пишете ЛС. Имам интерес.
 
От: Купувам WORDPRESS сайтовете с PR 1+ на много страници

Реално ПР-а ли само те интересува или и самото съдържание?
 
От: Купувам WORDPRESS сайтовете с PR 1+ на много страници

Основно PR-a, разбира се уникалното съдържание е плюс.
 
От: Купувам WORDPRESS сайтовете с PR 1+ на много страници

С колегата Lilacor се договорихме за един сайт. Всички приключи много бързо. Препоръчвам го на всички!
 
От: Купувам WORDPRESS сайтовете с PR 1+ на много страници

предложил съм нещо ако се хареса съм насреща
 
От: Купувам WORDPRESS сайтовете с PR 1+ на много страници

С колегата Lilacor се договорихме за един сайт. Всички приключи много бързо. Препоръчвам го на всички!
Благодаря на djingibi за коректно завършената сделка!

За всички останали пояснявам, че интересът ми е към сайтове, които са по-скоро изоставени, без трафик, но имат страници с PR 1 или нагоре. Идеята ми не е да купувам развити, действащи сайтове на висока цена, затова такива оферти ще отказвам. Иначе, ако имате колебание дали имам интерес - пишете ми :)
 
От: Купувам WORDPRESS сайтовете с PR 1+ на много страници

Някой може ли да ме ориентира за методика на определяне на цената на един сайт. Колко струва.
 
От: Купувам WORDPRESS сайтовете с PR 1+ на много страници

Някой може ли да ме ориентира за методика на определяне на цената на един сайт. Колко струва.

Приходите на месец х12. Така се получава ориентировъчна цена.

Най-общо казано се гледат приходи и посещения. Също така съдържанието дали е уникално, домейна дали е добър. Системата ако е платена също има значение.
Много колеги включват и потенциала на сайта. :)
 
От: Купувам WORDPRESS сайтовете с PR 1+ на много страници

Да, без ПОТЕНЦИАЛА даже няма смисъл да се разглежда офертата изобщо :D
 
От: Купувам WORDPRESS сайтовете с PR 1+ на много страници

моите наблюдения са че доста големи български сайтове са се продали като ... приходите на месец * 36 месеца/3 години назад/ = сумата на сайта,
 

Горе