Куриерски фирми за доставки извън България

nielka

New Member
Здравейте,
интересуват ме Вашите положителни отзиви за куриерски фирми, на които може да се разчита за коректни доставки извън рамките на България. Стартирам своя онлайн магазин до месец, като идеята ми е да продавам не само в Европейския съюз, а до всяка точка на света.




Поздрави :)
 
еха...
рапидо ще свърши работа -> http://www.rapido.bg/uslugi-ceni/mezhdunarodni/rapido-air-express
каква е стоката ако не е тайна.

Благодаря Ви за информацията. Разбира се, че не е тайна :) Аз имам собствен бранд за дамска спортно- елегантна конфекция като залагам изключително на доброто качество на платовете, кройките и ушиването. До сега предлагах облеклата си единствено във физическите си магазини в центъра на София, но множеството запитвания от страна на нашите чуждестранни клиенти за онлайн магазин, от който да могат да пазаруват от собствената си държава, а не само при посещенията си в България ни накара да се замислим и за онлайн търговия.
 
Има разбира се и други варианти като например DPD на спиди (https://www.speedy.bg/bg/dpd-economy). Може да разгледате възможността да предлагате вашите продукти в амазон, като наемете техен склад. Само че сега не мога да ви дам линк, защото отдавна съм чел за това. Идеята е че листвате продукти в амазон, като стоката ви стои в техен склад и те се занимават с логистиката. Потърсете повече инфо на техния сайт.
Поздрави и успех.

п.с. малко не съм на ясно какво е спортно елегантна конфекция, бихте ли пуснали някоя картинка за да придобия представа?
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
Покажи по - добра цена.
Търсене му е майката и преговаряне.
С DHL София-Бургас е почти като с бг куриер. Но София-Копривщица (11 км отбивка от Подбалканския път) вече е към 50 лв повече! За 5лв всеки безработен от града може да слезе до Подбалканския и да вземе пратката. :D
Не бих сложил чичо ми на индекса. ;)
 
Има разбира се и други варианти като например DPD на спиди (https://www.speedy.bg/bg/dpd-economy). Може да разгледате възможността да предлагате вашите продукти в амазон, като наемете техен склад. Само че сега не мога да ви дам линк, защото отдавна съм чел за това. Идеята е че листвате продукти в амазон, като стоката ви стои в техен склад и те се занимават с логистиката. Потърсете повече инфо на техния сайт.
Поздрави и успех.

п.с. малко не съм на ясно какво е спортно елегантна конфекция, бихте ли пуснали някоя картинка за да придобия представа?

Благодаря, върху възможността да работим с Амазон мислим и ние.

А иначе дамската спортно- елегантна конфекция включва всичко в гардероба на съвременната елегантна жена- палта, сака, панталони, рокли, поли, ризи и т.н. Нарича се спортно- елегантна, защото е приложима както в ежедневието, така и за официални поводи.
Това е нашата страница във Facebook, можете да погледнете какво предлагаме:
https://www.facebook.com/Verychi-1507862072816878/
 
Търсене му е майката и преговаряне.
С DHL София-Бургас е почти като с бг куриер. Но София-Копривщица (11 км отбивка от Подбалканския път) вече е към 50 лв повече! За 5лв всеки безработен от града може да слезе до Подбалканския и да вземе пратката. :D
Не бих сложил чичо ми на индекса. ;)

Благодаря, така е наистина, ще търсим най- добрият вариант като съотношение между коректна доставка и добра цена
 
Преди време съм пращал разни работи няколко пъти до УК с Български пощи и цените бяха сравнително изгодни, но съм чувал от хора че са имали проблеми - загубени/забавени пратки.
На ваше място бих разучил по-подробно начините за работа с амазон и по конкретно - Fulfilment by Amazon. Изпращате вашата стока до техния склад и от там те се занимават със логистика, включително и връщания и рекламации на стоки. Има възможност за Multi-Channel продажби, така че ще може да продавате освен през Амазон и през вашият сайт. Също така ще може да се възползвате от Amazon Prime. Разбира се има и такси и комисионни, така че ще е добра идея да проучите кое излиза най-изгодно.
 
Интересно, дрехите са много стилни, щом и от нова телевизия водещите ги обличате вие, ама защо нямате онлайн магазин, а само фейсбук страница. Според мен ще се продават по-добре и с онлайн магазин, отколкото само със страница, добре е за бранда.
 
Интересно, дрехите са много стилни, щом и от нова телевизия водещите ги обличате вие, ама защо нямате онлайн магазин, а само фейсбук страница. Според мен ще се продават по-добре и с онлайн магазин, отколкото само със страница, добре е за бранда.
Чети де, до месец ще имат и магазин.
 

Горе