Кутии с награди

beautyFear

Active Member
От месеци ми излиза някаква реклама във фейсбук за кутии с награди. Така написан текста към поста не предвещава неблагоприятно стечение на нещата. Лично на мен ми се струва голям алъш вериш, ама като гледам народа... полудя...
Къде е уловката?

VMiloykov

Well-Known Member
Тези не спират да ми излизат и на мен(обаче в instagram). Уж им цъкнах да не им виждам рекламата ама пак.
От сертификати коректна фирма минахме на кутии с награди. :D Схемите се развиват все повече и повече, но на мен лично сертификата повече ми харесваше. :D

beautyFear

Active Member
Тези не спират да ми излизат и на мен(обаче в instagram). Уж им цъкнах да не им виждам рекламата ама пак.
От сертификати коректна фирма минахме на кутии с награди. :D Схемите се развиват все повече и повече, но на мен лично сертификата повече ми харесваше. :D
При сертификатите не беше толкова плоско. Имаше замисъл и горе-долу и двете страни се чувстваха удовлетворени.

CopyTheFunk

Active Member
За тебе имам, кутия пълна с тайни, ела и си вземи, ела и си вземи :cool::p:D

Сега сериозно, лично аз за пръв път ги чувам тези работи. Малко повече информация?
Mystery box тренда. Поръчваш от ebay/ dark web ужким някакъв mystery box за 5/50/500/5000$ etc.. и ти идва 1 кашон със стока (дрехи,храна, техника и т.н) на стойност в пъти по малка от заплатената. Разбира се 5% от продавачите го правят "бизнес" и реално се доближават или надхвърлят заплатената сума. Такива хора най-често пазаруват с отстъпки, купони или просто следят разпродажби.

CopyTheFunk

Active Member
И да допълня, че в момента е много вървежно да си content creator и в youtube канала си да показваш как отваряш такъв mystery box. Напишеш ли че е от dark web получаваш бонус гледания от ретарди.

cross

Well-Known Member
Сертификатите коректна фирма си имат достоен наследник - Европейска награда за качество

beautyFear

Active Member
Нещо са ги позакрили или спрели. :)
Интересно. Явно нещо е станало. След няколко дена с друго име и нова рекламна кампания ще са на линия отново.

Blinky

Owner
Интересно. Явно нещо е станало. След няколко дена с друго име и нова рекламна кампания ще са на линия отново.
Според мен няма да ги бъде много пак. Все пак тук не е като да не откликват на рипорт. А съм сигурен, че тук са заваляли обилно. :)

CryptoInvest

Active Member
Нека и аз да напиша един коментар :D

Аз мисля че това си е легален начин за измама. Тези мистери боксове са си измама като билетчетата. Наскоро стана един скандал за един подобен сайт, но не беше български. Та накратко- сайтът се свърза с ютубър с над около 300к съба. Става въпрос за бг канал. Предложиха му да участва, като му дават някакви смешни пари от сорта на 50-100 евро, и също така му дават и наградата която ще "спечели". Какво се случва? Казват му предварително какво ще спечели. След няколко дни излезнаха истинските мейли и стана скандала. Имаше няколко човека които бяха вкарали пари в тоя сайт и познай дали си избиха парите за кутиите? :D Кофти е, че хората са готови да прецакат аудиторията си за някакви смешни пари.

Jah

New Member
Аз си поръчах от тяхните mystery box преди няколко месеца за да си сфера часовника , какво се предлага и какъв хит е толкоз.
Ясно беше че вътре ще има боклук , смешното беше че имаше фанелка philip phlein с етикет на който бяха лепнали цена 300долара :D , кутията също нищо общо с снимката .
На картинката една черна намазана лъскава кутия а в действителност ,една кафява кутия подобна на такава за обувки (разпадаща се) , при поръчката си даваш номер който (уж да ти е късметлиският ) нито ти казват какви свободни номера има нито нищо , което лесно дава възможност на човек да ги разконсперира че е измама.
Доста зле измислена измама без никаква почва да вади в времето пари.

beautyFear

Active Member
Ясно беше че вътре ще има боклук , смешното беше че имаше фанелка philip phlein с етикет на който бяха лепнали цена 300долара
Ето този коментар ми оправи деня. Гледай ги... пичове. За народа го правят, без печалба... добродушни. Филип Плейн фланелка, кажи честно :D

Горе