Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Къде гледахте "Мисия Лондон"?

  • Гледах го на кино

    Votes: 23 50.0%
  • Купих си ДВД-то

    Votes: 1 2.2%
  • Гледах го по телевизията

    Votes: 8 17.4%
  • Смъкнах го от торент сайт

    Votes: 11 23.9%
  • Смъкнах го от торент сайт и след това го гледах на кино/купих ДВД-то

    Votes: 3 6.5%

  • Общо гласове
    46

ktomov

Premium
Продиктуван от размислите в тази тема, а и моите лични размишления върху така нареченото пиратство, искам да видя какъв е вашият отговор на анкетата. Да видим кой е крив и кой прав, и дали наистина пиратството руши или помага на кино индустрията.

Горния филм е посочен, защото е един от най-популярните БГ филми за последните 10 години, което значи, че анкетата ще има по-голям мащаб.
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

По телевизията, когато го пуснаха премиерно там, но не ми хареса особено и не го изгледах до края. Съвременното нашенско кино не ми допада, но страшно харесвам старите комедии и исторически филми от преди 89-та. Баш майстора и Златния век са култови. Сегашните творци са много зле. В комедиите не успяват да уловят иронията на съвременния свят и има само разни гротески.
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Трябваше в заглавието да добавиш: "На вниманието на Я.К." :)
Няма отговор "Не съм го гледал". Това направих аз. Дали ще го обявят за пиратство? :)
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

По телевизията, когато го пуснаха премиерно там, но не ми хареса особено и не го изгледах до края. Съвременното нашенско кино не ми допада, но страшно харесвам старите комедии и исторически филми от преди 89-та. Баш майстора и Златния век са култови. Сегашните творци са много зле. В комедиите не успяват да уловят иронията на съвременния свят и има само разни гротески.

И аз съм на това мнение, гледах филма в киното и изобщо не ми допадна. Има и нашенски сериали който ми харесват като: "Столичани в повече", "Домашен арест" и др.
Но като цяло сегашните ни комични филми нямат нищо общо с предишните ни комични филми.
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Гледах го на кино, но останах неприятно изненадан, че освен моментите в трейлъра други смешни моменти почти липсваха.

От тогава имам обеца на ухото и не гледам на кино нещо, което не ми е препоръчано поне от 3 независими източника.
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Гледах го на едно мизерно лятно "кино" където по-скоро се ядеше и пиеше от колкото да се гледа филм, трейлъра изглеждаше интересен, филма не чак толкова. "Шменти Капели" някой знае ли къде може да се гледа, все се канех и докато ида и го спряха в арената във Велико Търново, в София май още върви ама далече, торентите е ясно че го няма.
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Аз по телевизията го гледах. Не успях да отида тогава на кино и реших да си го изчакам или купя. Но силно подрепям БГ киното и винаги гледам да си платя за това, което българските студия вадят като продукция. За момента съм гледал по телевизията ТИЛТ, Мисия Лондон, Мила от Марс. На кино: Мисля: Шменти капели. Мисля да отида и да си намеря: Стъпки в пясъка, Кецове и ако излезне нещо друго интересно. Ако не успея, ще си ги купя. Заслужават, така както ние заслужаваме да ни се плащат рекламите и труда, който хвърляме по един или друг начин чрез знанията си. :)

А ако филмът, който съм изгледал и не си е заслужавало парите и отделеното време, кофти рекламата от моята уста му е в кърпа вързана, като всеки недоволен потребител и клиент. Нищо страно. Както препоръчвам силно филм, така и силно го нахранвам, ако някой просто е решил да ска;ъпи нещо ей така, за да вземе някой друг лев. ;)
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Случайно мярнах няколко кадъра по телевизора кога го пускаа.
Не купувам, дърпам, или въобще гледам български филми.

Има само няколко бг филма/сериала дет стават, и те са отдавнашни:
- "На всеки километър"
- "Пътят към София"
- "Капитан Петко войвода"
- "Неочаквана ваканция"
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

И аз по телевизията и не ми хареса. Моите приятели много го хвалиха, някой даже са го гледали по 3 пъти (най-вероятно, защото имаше количество безплатни прожекции).
От новите "На лов за дребни хищници" и "Мисля: Шменти капели" си заслужават левчетата за кино, според мен.
TILT също не е зле.
А LOVE.NET е най-дългият рекламен блок, който съм гледал....
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Аз гледах първите 30 мин по телевизията и се отказах. Наистина трейлърът съдържа всички смешни моменти. Единственото българско нещо, което ми харесва е "Столичани в повече". Двамата иманяри винаги ме разсмиват :)
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Аз го гледах на кино заедно с жена ми. Ако обаче ми се прище да го гледам пак, ще се радвам да го открия в някой тракер и да си го дръпна БЕЗПЛАТНО от там. Уважавам българското кино, авторските права, но повече от това уважавам правото да споделяш свободно информация в Интернет и тя да бъде достъпна и БЕЗПЛАТНА!
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Българските филми само на кино ги гледам!

Гледал съм до сега на кино:
"Мисия Лондон"
"Тилт"
"Love.NET"

Днес май ще ходим на Шменди Капели..

Киното е супер, супер релакс!
В Мол Пловдив, всеки четвъртък намаление 5 кинта..
Оферта си е..
Отивате с приятели.. гледате филмче.. после обсъждаш.. сто пъти по-яко е на кино, отколкото в къщи..

Особенно пък при Българските филми!... Трябва да се подкрепяме.. няма начин ;)
 
Чакайте сега, май не хванахте смисъла на темата. Тя не е за обсъждане на българското кино и качеството му.

Темата е за да се направи една извадка, до колко пиратството, наистина е толкова черно и ощетява кино студията, както се плещи по тв-то. Резултатите в момента са доста показателни за пълните глупости, които се дрънкат.
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Аз го хванах по ТВ-то, гледах малко - пълна боза не ми хареса изобщо. :)
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Аз още не съм го гледал и не знам дали някога ще го гледам, след отзивите, които чух за него, а виждам, че и тук ги има.

Съгласен съм, че бг киното трябва да се подкрепя, но с каквато и да е подкрепа няма да започнем да правим хубави филми, докато бг режисъорите и сценаристите (които за кратко ще нарека кинаджии) не си променят начина на мислене. Бг кинаджиите искат с 1 филм да отправят 1000 послания и душевни мъдрости. Накрая се получава нещо, което и те самите трудно разбират, пък какво остава за зрителите. Имаме страхотни комедийни актъори като Краси Радков, Любо Нейков, Димитър Рачков... Потенциала за направата на една лека и приятна комедийка, която да ни разплаче от смях, е налице. Остава да се намери някой/и, който да я измисли и реализира, без да влага особено голям, или по-скоро особено "скрит" смисъл.
 
От: Re: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Чакайте сега, май не хванахте смисъла на темата. Тя не е за обсъждане на българското кино и качеството му.

Темата е за да се направи една извадка, до колко пиратството, наистина е толкова черно и ощетява кино студията, както се плещи по тв-то. Резултатите в момента са доста показателни за пълните глупости, които се дрънкат.

Всеки, нормален човек ще подкрепи българското кино. Извиването на ръце и показни демонстрации, като тая на Явор са меко казани смешни. Нито това е начина да се защитят правата на авторите, нито на Интернет потребителите. Всичко е въпрос на лично съзнание в случая, ако аз смятам, че с това, че съм свалил и изгледал определен филм съм ощетил автора му - значи е кражба. Ако обаче считам, че във филма има прекалено много реклама и ми натрапват нежелана реклама тогава какво?
 
От: Къде гледахте "Мисия Лондон"?

Миналата година на едно смотано лятно кино в "Китен" с изпотрошени седалки и пълна мизерия, да не говорим, че към края на филма звука направо спря. :) Иначе филма много ми хареса като изключим страничните дефекти от кино салона за който билета беше 10 лева за да поседнеш в мизерия.
 

Горе