Къде да рекламирам PPS?

Amigo0o

Well-Known Member
Значи идеята ми е да рекламирам pay per sale (заплащане на продажба) може и coast per sale (процент от продажбата) но досега намерих само чужди сайтове дето рекламират в чужбина, а аз искам в България.До колкото помня easytrader имаха pay per sale но маи имаха и 200 лева за вход в програмата + отделен бюджет.Ако ми кажете някав сайт които предлага този вид реклама и има по малка такса за вход ще съм ви благодарен :(
 
От: Къде да рекламирам PPS?

И аз това търся, но уви май такова животно в България нема.:) Влезнах в контакт с Гугъл и те ми се обадиха по телефона лично да ми кажат, че с такива като мен малки рибенца не се занимават( много ми бил малък бинеса):)Търсенето продължава!
 
От: Къде да рекламирам PPS?

Една година по късно, положението е същото. Някакви идеи къде може да се рекламира ефикасно с цел повече продажби?
 
От: Къде да рекламирам PPS?

И аз не знам да има такова в БГ, освен партньорските програми на самите магазини.
 
От: Къде да рекламирам PPS?

Значи идеята ми е да рекламирам pay per sale (заплащане на продажба) може и coast per sale (процент от продажбата) но досега намерих само чужди сайтове дето рекламират в чужбина, а аз искам в България.До колкото помня easytrader имаха pay per sale но маи имаха и 200 лева за вход в програмата + отделен бюджет.Ако ми кажете някав сайт които предлага този вид реклама и има по малка такса за вход ще съм ви благодарен :(

преди година искаш това
значи според мен това което продаваш ,просто не става за продажба - и защо ще ти кара някой трафик ?




Една година по късно, положението е същото. Някакви идеи къде може да се рекламира ефикасно с цел повече продажби?
значи 1 година нямаш никво развитие :
година по късно,искаш с трици маймуни да ловиш,като първата


Защо просто не си набележиш сайтове с подходящя ниша и не ги помолиш (директно да се свържиш с тях за реклама) или просто си плати за СЕО в дадената ниша и дерзай...


ммм кво сео ,ти ще замерваш маймуните с камъни,а те ще ти хвърлят банани
тарикат...
 
От: От: Къде да рекламирам PPS?

преди година искаш това
значи според мен това което продаваш ,просто не става за продажба - и защо ще ти кара някой трафик ?





значи 1 година нямаш никво развитие :
година по късно,искаш с трици маймуни да ловиш,като първата


Защо просто не си набележиш сайтове с подходящя ниша и не ги помолиш (директно да се свържиш с тях за реклама) или просто си плати за СЕО в дадената ниша и дерзай...


ммм кво сео ,ти ще замерваш маймуните с камъни,а те ще ти хвърлят банани
тарикат...

Объркал си форума ми се струва нещо приятел. Нито схващаш идеята нито знаеш за какво става въпрос.

Прочети още 2-3 пъти постовете ми осмисли ги 4-5 пъти и се върни обратно да пишеш.

Що ли се мъча да обяснявам та ти си на ниво aff & bux милионер.
 

Горе