Къде държите парите си?

Къде държите парите си?

  • В банкова сметка

    Votes: 63 49.6%
  • Под дюшека

    Votes: 17 13.4%
  • Личен сейф

    Votes: 6 4.7%
  • Инвестиции

    Votes: 24 18.9%
  • Друго (споредете в темата)

    Votes: 17 13.4%

  • Общо гласове
    127
От: Къде държите парите си?

Кое къде държа, че не разбрах????? Пари??!! Кво е тва.......
 
От: Къде държите парите си?

Държа ги там където никой не може да ги проследи. От банките само тегля пенсията си, не внасям нищо. Нямам на мое име карти - сметки /освен пансията/ и т н..... ползвам имена на роднини или платени офшорни личности. Вярвам, че никой не трябва да знае приходите ми - или могат да знаят само толкова, колкото съм декларирал. Вярвам в липсата на информация и в Полицията.
 
От: Къде държите парите си?

Според мен би следвало да има възможност за повече от един отговор. Поне за мен няма само един верен.

Избираш отговора, който в най-голяма степен важи за теб :D

А какво бихте направили ако и тук банките почват да ви слагат отрицателна лихва и да ви изяждат парите, както почна да става работата с някои банки в Германия?
 
От: Къде държите парите си?

Избираш отговора, който в най-голяма степен важи за теб :D

А какво бихте направили ако и тук банките почват да ви слагат отрицателна лихва и да ви изяждат парите, както почна да става работата с някои банки в Германия?


Не АКО а КОГАТО :)
 
От: Къде държите парите си?

Гласувах с "друго". На полето - под тракторите, "които в монента ги мачкат", така де, обработват земята. :)
 
От: Къде държите парите си?

Гласувах с "друго". На полето - под тракторите, "които в монента ги мачкат", така де, обработват земята. :)

Ами то това си е инвестиция :) Желая ти земята да е много плодородона и да ти върне инвестицията :)
 
От: Къде държите парите си?

Давам ги на жената...Ще се учудите колко креативни са жените в днешно време :lol:
 

Горе